Turkcell’den Turist Paketi

Turkcell Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barbaros Yiş, turistlere özel yeni bir paketi hayata geçirdiklerini duyurdu.

Turkcell’den Turist Paketi

Turkcell Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barbaros Yiş, turistlere özel yeni bir paketi hayata geçirdiklerini duyurdu.

22 Haziran 2019 Cumartesi 10:51
132 Okunma
Turkcell’den Turist Paketi

Turistlere özel yeni bir paketi hayata geçirdiklerini duyuran Turkcell Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barbaros Yiş, turistlere en iyi iletişim hizmetini sunabilmek için yepyeni bir paket yaptıklarını açıkladı.

Londra’da Loyalty Magazine Awards ödül töreni için bulunan Turkcell Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barbaros Yiş, Türkiye’yi ziyaret eden turistler için hazırladıkları Turist Tanışma Paketi’nin lansmanınnı yaptı.

Türkiye’nin turizmde çok iyi bir yıl geçirdiğinin altını çizen Yiş, , “Turistler hem Türkiye’yi hem de Turkcell’i çok seviyor. Biz de ülkemizi ziyaret eden turistlere en iyi iletişim hizmetini sunabilmek için yepyeni bir paketi hayata geçirdik. Bunu yaparken de farklı ülkelerden gelen misafirlerimizin taleplerini dikkate aldık. En önemli talep interneti bol bir paket kullanmak idi. Bunu göz önünde bulundurarak ülkemizin misafirperverliğine yakışır 20 GB’lık bir paket hazırladık.” ifadesine yer verdi.

Turistlerin dünyanın en hızlı altyapılarından birisini kullanarak internete bağlanabileceklerini kaydeden Yiş, BiP ve Whatsapp uygulamalarını da internet kotalarını harcamadan kullanabileceklerini ve ülkemizin güzelliklerini keşfetmek için çeşitli indirimlerden de yararlanabileceklerini dile getirdi.

Anahtar Kelimeler:
TurkcellTurist
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.