Lüks Otel El Değiştirdi

Bu senenin ilk yarısında açılışı yapılan By Paramount Hotel, seksen milyon dolara Turan Avcı tarafından satın alındı.

Lüks Otel El Değiştirdi

Bu senenin ilk yarısında açılışı yapılan By Paramount Hotel, seksen milyon dolara Turan Avcı tarafından satın alındı.

02 Aralık 2017 Cumartesi 12:50
742 Okunma
Lüks Otel El Değiştirdi

Geçtiğimiz mayıs ayında Muğla’nın Bodrum ilçesinde açılan By Paramount Hotel el değiştirdi. Açılışına Nicole Kidman’ın yaptığı lüks oteli, Turan Avcı satın aldı. Bodrum’un Torba Mahallesi’nde bulunan otel, Atilla Uras tarafından yaptırılmış ve geçtiğimiz mayıs ayının on üçünde açılmıştı. Ünlü yatırımcı Turan Avcı’nın oteli satın almasıyla birlikte konseptte değişikliğe gidip gidilmeyeceği şimdilik bilinmiyor.

By Paramount Hotel beş yıldıza sahip ve 1400 yatak kapasitesi bulunuyor. Yeni sahibi Turan Avcı olan otel, seksen milyon dolarlık satış bedeli ile el değiştirdi. Turan Avcı mevcutta Vogue Otel’in sahibi konumunda. Vogue Otel yetkilileri, Turan Avcı’yla doğrudan Rusya üzerinde yatırımların devam ettiğini ve Bodrum’daki otelin de satın alınarak Türk turizmine katkı sağlamak istediklerini belirttiler. Turizm sektörünü canlandırmayı hedefleyen projeler ile çıtayı yükselteceklerini söyleyen yeni otel yetkilileri, tesis konusunda da yeni projeleri hayata geçireceklerini ifade ettiler.

By Paramount Hotel, Bodrum’un merkezine on dakika mesafede bulunuyor. Milas Bodrum Havalimanı’na ise yirmi dakika mesafede bulunan otelde seksen adet delüks oda bulunuyor. Açık ve kapalı havuzların da olduğu otelde toplamda elli dört adet villa tipi konut bulunuyor. Yüz on bin metrekare yüzölçümlü bir alana kurulan otelin içerisinde muhtelif barlar, restoranlar ve mağazalar da bulunuyor. Otelde konaklayanlar aynı zamanda sörf ve su kayağı gibi doğa sporları da yapabilmekteler.

Anahtar Kelimeler:
Nicole KidmanTuran Avcı
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.