Bodrum Ruslara Tanıtıldı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan Ruslara yönelik, gayrimenkul ve turizm tanıtma toplantısı düzenlendi. 

Bodrum Ruslara Tanıtıldı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan Ruslara yönelik, gayrimenkul ve turizm tanıtma toplantısı düzenlendi. 

24 Şubat 2018 Cumartesi 14:29
336 Okunma
Bodrum Ruslara Tanıtıldı

Bodrum'da Rusça yayın yapan bir internet sitesi tarafından düzenlenen toplantıya, Rusya Emlak Müşavirleri Birliği yetkilileri ile Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) üyeleri katıldı.

Yapılan toplantıda, Bodrum'un gayrimenkul potansiyeli, Rusya Federasyonu gayrimenkul piyasasına anlatıldı.

Toplantıyı organize eden, "bodrum.com.ru" İnternet Portalı İş Geliştirme Müdürü Igor Pasinchuk, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçede bin Rus'un yaşadığını söyledi.

Bu sayının sürekli olarak değişim gösterdiğini belirten Pasinchuk, "Rus dilinde yayın yapan internet portalımızın da buna oldukça katkısı var. İnsanlar geldikten sonra burada yaşamak istiyor. Kültürüne ve sosyal faaliyetlerine katılmak istiyor. BOTAV ve Bodrum Belediyesiyle her yıl festival düzenliyoruz." dedi.

Rusya Emlak Müşavirleri Birliği Başkanı Tatyana Yuryevna Demenok ise amaçlarının Bodrum'u Rusya'da tanıtmak olduğunu söyledi. Proje kapsamında Bodurum'u en iyi şekilde tanıtacaklarını belirten Demenok şu sözleri kullandı:

"Ciddi projeler yapacağız. Bodrum'u Rusya'da kaliteli yatırımcılara başarılı şekilde tanıtacağız. Ruslar olarak Türkiye'yi çok seviyoruz. Rusya Emlak Müşavirleri Birliği'nin Rusya'da 85 bölgesi var. 50 bölgede temsilciliklerimiz ve arkadaşlarımız var. Bodrum'u bünyemizde tanıtmayı hedefliyoruz. Bodrum'un doğası, denizi, kültürü, mimarisi ve güzel insanları beni çok etkiledi. Bu izlenimlerimizi yakın çevremize de aktaracağız. Profesyonel açıdan bize düşen görevi yapacağız. Rusya'dan yatırımcılar Bodrum'a gelecek, buna eminim. Kaliteli projelere katılacak, yeni sayfa açılacak."

BOTAV Genel Sekreteri Cemil Bayraktar da Rusların Bodrum'a ilgisinin her geçen yıl arttığın belirterek tanıtım faaliyetlerini sürekli olarak sürdürdüklerini belirtti.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.