Türk Telekom’dan Ücretsiz E-Dergi Uygulaması

Türk Telekom, müşterilerine ücretsiz olarak e-dergi uygulaması sunuyor. Dijital okuma platformu olan e-dergi ile gazete ve dergileri Türk Telekom kullanıcıları ücretsiz okuyor.

Türk Telekom’dan Ücretsiz E-Dergi Uygulaması

Türk Telekom, müşterilerine ücretsiz olarak e-dergi uygulaması sunuyor. Dijital okuma platformu olan e-dergi ile gazete ve dergileri Türk Telekom kullanıcıları ücretsiz okuyor.

10 Mart 2018 Cumartesi 11:20
310 Okunma
Türk Telekom’dan Ücretsiz E-Dergi Uygulaması

Turkcell’den sonra Türk Telekom firması da e-dergi uygulaması üzerine yoğunlaştı. Dijitalleşen sosyal hayatta, artık her şey teknolojik aletler üzerinden gerçekleşiyor. İnsan hayatının büyük bir yerini kaplayan akıllı cep telefonları, sabahları kahvaltı da gazete okuyanların yerini ellerinde cep telefonları olanlara bırakmaya hazırlanıyor. 

Türk Telekom, e-dergi uygulaması ile kişilerin zevklerine göre konumlandırılmış dergi ve gazeteleri içeren uygulamayı ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacağını bildirdi. Yabancı dergiler de dahil olmak üzeri bir çok dergiyi bünyesinde barındıran e-dergi, insan hayatını kolaylaştırıyor. Onlarca dergiyi arayıp, sayısını bulamama ve gidip sayılı bayilerden alma sorununu ortadan kaldıran e-dergi, tek bir tuş ile tüm dergilere ulaşabilme imkanı sağlıyor.

Kampanya ve tarifler kapsamında ücretsiz olarak sunulan e-derginin, internet olmadığı ortamlarda da kullanılabileceği kaydedildi. Türk Telekom e-dergi’nin yurt içinde bulunan müşterilerine özel bir avantaj sağlayarak, tariflerinde bulunan internet kotasında düşme yapacağını bildirdi. 

Dijitalleşen dünyaya ayak sağladıklarını ve dijital okuryazarlığı arttırma hedefleri olduğunu belirten Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, “"Tüketici ihtiyaçlarının ve beklentilerinin hızla değiştiği bir dönemde yaşıyoruz. Günümüzün tüketicileri dergi ve gazetelerini her zaman yanlarından ayırmadıkları kişisel ekranlarından okumayı tercih ediyor. Öte yandan internet ve mobil teknolojilerin yayılım hızı içeriğin de dijitalleşmesini hızlandırdı. Artık her yaş grubundaki müşterilerimiz ilgi duydukları içeriklere dijital olarak da erişiyor. TV, müzik gibi dijital içeriği yenilikçi teknoloji deneyimiyle sunduğumuz alanlara bir yenisini daha ekledik.

Türk Telekom olarak hayata geçirdiğimiz e-dergi uygulaması ile bu teknolojiyi, hem kendi abonelerimiz hem de diğer mobil operatör kullanıcıları için önemli bir fırsata çevirdik. Türk Telekom e-dergi uygulamasını, yüzlerce dergi ve gazeteyle milyonlarca okuyucuyu buluşturan bir platform olarak sunuyoruz. Tüm Türk Telekom mobil müşterilerimize de kampanya ve tarifeleri kapsamında e-dergi aboneliğini ücretsiz sunuyoruz. E-dergi platformu ile Türkiye'nin dijital okuryazarlık oranını da artırmayı hedefliyoruz." açıklamasında bulundu.

Türk Telekom bünyesindeki tarife ve kampanyalardan yararlanamayan kullanıcılara ise e-dergi uygulaması 13,99 TL üzerinden ücretlendiriliyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.
Avatar
yasin akyuz 2018-03-11 19:42:02

Enteresan