Samsung Galaxy 9 ile Göz Kamaştıracak

Samsung’a yakın kaynaklardan alınan bilgiler doğrultusunda, ilerleyen zamanlarda Galaxy Note 9’un Crown adıyla geliştirilmeye başlanacağı belirtildi.

Samsung Galaxy 9 ile Göz Kamaştıracak

Samsung’a yakın kaynaklardan alınan bilgiler doğrultusunda, ilerleyen zamanlarda Galaxy Note 9’un Crown adıyla geliştirilmeye başlanacağı belirtildi.

06 Kasım 2017 Pazartesi 17:06
720 Okunma
Samsung Galaxy 9 ile Göz Kamaştıracak

Yakın zamanda piyasaya çıkardığı üst düzey bir akıllı cep telefonu olan Galaxy Note 8’e karşı gelen tepkiler oldukça olumlu olan Samsung’da yeni gelişmeler oluyor. Firmaya yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre ilerleyen dönemlerde piyasaya çıkacağı düşünülen Galaxy Note 9’un ‘Crown’ isimli bir kod ile geliştirilmeye başlanacağı belirtildi.

Henüz üretim aşamasına gelinmediği belirtilen cihaz ile ilgili olarak çeşitli teknik detaylar da paylaşıldı. Gelecek yılın son aylarına doğru piyasaya çıkarılacağı ifade edilen akıllı cep telefonu ile ilgili olarak, prototip üretimine ilişkin çalışmaların hız kazandığı bilgisine de ulaşıldı.

Cihazın teknik detaylarına bakılacak olursa, yeni cihazın şirketin piyasada hali hazırda satışta olan Note 8’e nazaran daha kibar ve daha ince bir yapıda olacağı düşünülüyor. Kalıp olarak bir önceki modelini andıracak olsa cihazda dış görünümden ziyade daha teknik geliştirmelere ağırlık verileceği belirtiliyor. Özellikle çift kamera ve S pen konularında büyük yeniliklere imza atacağı belirtilen şirket, yeni cihazında Snapdragon’un yeni versiyon setini kullanmayı planlıyor.

Samsung’un, rakiplerine oranla daha hızlı ara model geliştiriyor olması, kullanıcıların da yeni teknolojilere daha kısa sürede ulaşmasına sebep oluyor. Apple’ın yeni piyasaya çıkardığı modellerde kullanılan kamera teknolojisini baz alacak olan Samsung, yeni cihazında bu teknolojiyi bir üst seviyeye çıkarmayı planlıyor.

Son Güncelleme: 23.11.2017 15:32
Anahtar Kelimeler:
Galaxy Note 9Samsung
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.
Avatar
meryem 2017-11-07 09:21:26

bukadar paraya satılıyor acaba ömrünekadar