Royal Balloon’dan Vodafone Çekim Tercihi

Nevşehir, Kapadokya’da balonla uçuş hizmeti veren Royal Balloon, balonlarında kullanmasını öngördüğü yüzlerce metre yükseklikteki Wi-fi teknolojisi için Vodafone ile anlaştı.

Royal Balloon’dan Vodafone Çekim Tercihi

Nevşehir, Kapadokya’da balonla uçuş hizmeti veren Royal Balloon, balonlarında kullanmasını öngördüğü yüzlerce metre yükseklikteki Wi-fi teknolojisi için Vodafone ile anlaştı.

21 Mart 2018 Çarşamba 11:12
155 Okunma
Royal Balloon’dan Vodafone Çekim Tercihi

Kapadokya’da Peri bacaları ile eşsiz manzara keyfi sunan Royal Balloon yerden yüzlerce metre yükseklikte internet hizmeti sunmayı planlıyor. Müşteri memnuniyetine önem veren ve dijitalleşen teknolojiden faydalanmak isteyen Royal Balloon, sunacağı wi-fi hizmeti için Vodafone ile anlaştı.

2010 yılından beri sıcak hava uçuşu yapan Royal Balloon, Kapadokya’nın eşsiz manzaralarını veri paketi olmayanlar için wi-fi hizmeti ile paylaşmalarını sağlayacak. Vodafone ile mobil alt yapısı için anlaşan Royal Balloon, ülke turizmine katkıda bulunuyor.

Vodafone firması, Vodafone İş Ortağım çözümleri ile müşterilerinin dijitalleşmelerine yönelik ihtiyaçlarına göre yeni çözümler üretiyor.

Türkiye’nin uçtan uç dijitalleşmesine katkı sağladıklarını bildiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, “Perakendeden sanayiye kadar hemen her sektörden kurumsal müşterimiz için, rekabette dijitalleşerek öne çıkmayı hedefledikleri alanlarda çözümler geliştiriyor ve ülke kalkınmasına sağladıkları katkıyı artırabilmelerine destek olabilmeyi hedefliyoruz. Bu kapsamda yalnızca İstanbul ve çevresi ile yetinmiyor, ekonominin lokomotifi olan yerel kuruluşlara ulaşabilmeye de büyük önem veriyoruz. Anadolu’daki işletmelerin dijital ortağı olarak, telekomünikasyon hizmetlerimizi tüm Türkiye’deki işletmeler için ulaşılabilir kılıyor ve Anadolu markalarının büyümesine, tanınırlıklarını artırabilmelerine ek olarak Türkiye’nin uçtan uca dijitalleşmesine de katkı sağlıyoruz.” sözlerinde bulundu.

Royal Balloon Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dinler dijitalleşmede doğru iş ortaklarını seçtiklerini ifade etti. Dinler, müşterilerine ve ülkeye ziyarete gelenlere eşsiz bir manzara ve keyif yaşatmayı istediklerini bildirdi.

Vodafone ile yaptıkları anlaşmadan memnun olan Dinler, “Bu doğrultuda, müşterilerimize mükemmel bir deneyim yaşatmak en önem verdiğimiz konu. Müşterilerimizin deneyimlerine neler ekleyebileceğimizi sürekli araştırdık ve nihayetinde Vodafone’un desteği ile işimizi teknoloji ile geliştirdik. Vodafone’un bize önerdiği çözümlerle misafirlerimize balonda bile Wi-Fi hizmeti sağlayabiliyoruz. Dijitalleşmede doğru iş ortağını seçerek, bugün misafirlerimize muhteşem bir balon deneyimi yaşatmaktan ve işimizi daha ileri taşımaktan mutluluk duyuyoruz” açıklamasını yaptı.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.