Instagram Remix Özelliği İle Geliyor

Fotoğraf paylaşım platformu Instagram yeni güncelleme ile 'remix' özelliğini duyurdu.

Instagram Remix Özelliği İle Geliyor

Fotoğraf paylaşım platformu Instagram yeni güncelleme ile 'remix' özelliğini duyurdu.

30 Kasım 2017 Perşembe 18:58
198 Okunma
Instagram Remix Özelliği İle Geliyor

Sosyal medya platformları arasında en popülerden birisi olan Instagram, kendisini güncellemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Yeni güncellemeyle birlikte Remix  denilen özellikle birlikte sevdiklerinizden gelen gönderiler üzerinde düzenleme yapabileceksiniz ve eğlenceli fotoğraflar yapabileceksiniz. Bununla birlikte çalışmaların sürdüğü ve yeni özelliklerinde geleceği de verilen haberler arasında yer alıyor.

İlk çıktığı günden bugüne hızla kullanıcı sayısını arttıran fotoğraf paylaşma platformu olan instagram, artık video paylaşma ve ardından canlı yayın yapma ile kendisini günden güne yeniliyor. Yapılan açıklamayla birlikte takipçilerinin 800 milyonu aştığını duyuran Instagram, her akıllı telefon kullanıcısının telefonunda neredeyse yer alıyor.

Geliştirme açısından kendisine çizdiği yolda giderek büyük güncellemeler yapan ve yeniliklerle kullanıcılarını şaşırtan İnstagram bunların arasına bir yenisini daha ekledi. Remix adı verdiği bu özellik eğlenceli bir yapıya sahip.

Remix ile birlikte uygulamayı kullanan kişiler arasında paylaşılan fotoğraflar üzerinde oynama yapabilecek, renklendirip şekiller ekleyebileceksiniz. Direkt mesaj olarak gelen fotoğrafları şekillendirip paylaşabilir ve tekrar arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Özetle bir arkadaşınız size özel bir mesaj gönderdi, bu mesajda bulunan kamera ikonuna basarak görüntülü bir cevap verebiliyorsunuz, çektiğiniz fotoğrafa yazı yazabilir, şekiller çizmeye başlayabilirsiniz.

Bu özelliğin yanında ‘Remixing’ Türkçede yeniden oynatma denilen bir yeni özellikle de geliyor. Burada ise yapılan, gönderdiğiniz fotoğraf veya videoyu ister bir kere izlenebilen isterseniz tekrar eden bir video halinde karşı tarafa yollayabilmeniz.

Anahtar Kelimeler:
Remix özelliğiInstagram
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.