Hepsiburada, HepsiExpress ile Teslimatı Özelleştiriyor

Türkiye’deki e-ticaret dağıtım sektörüne yeni bir dönem getiren Hepsiburada, Hepsiexpress ile randevulu teslimat yapıyor.

Hepsiburada, HepsiExpress ile Teslimatı Özelleştiriyor

Türkiye’deki e-ticaret dağıtım sektörüne yeni bir dönem getiren Hepsiburada, Hepsiexpress ile randevulu teslimat yapıyor.

17 Mayıs 2018 Perşembe 15:31
125 Okunma
Hepsiburada, HepsiExpress ile Teslimatı Özelleştiriyor

Hepsiburada, Hepsiexpress ile Türkiye’deki dağıtım sektöründe yeni bir dönem başlatıyor. Dağıtım sektörünü hızlandırmayı, genişletmeyi ve büyütmeyi amaçlayan Hepsiburada, Hepsiexpress ile aynı gün, ertesi gün randevulu ve hafta sonu teslimat seçenekleri sunuyor.

Hepsiexpress, müşterilerine randevulu iade hizmeti de veriyor.

Hepsiexpress Genel Müdürü Umut Aytekin, "E-ticaretten alışveriş yapan müşterilerin ihtiyaçlarını gözeterek, müşteri deneyimini mükemmelleştirmeye yönelik kendi yenilikçi modelimizi oluşturduk. Yaptığımız araştırmalardan yola çıkarak, e-ticaret müşterilerinin siparişlerine daha hızlı ve tercih ettikleri zaman diliminde ulaşabilmeleri için; hafta içi ya da sonu farketmeksizin aynı gün ya da ertesi gün randevulu sipariş seçeneklerini sunmaya başladık. Müşterilerimiz müsaitlik durumlarına göre, randevu erteleme ya da randevulu iade hizmetlerinden de faydalanabiliyor. Özetle, Hepsiexpress ile e-ticaret alışverişinin kontrolü artık müşterilerde. Sizin kargonuzun değil, kargonuzun sizin peşinizden koştuğu bir dönem başlattık. Ayrıca, geliştirdiğimiz performans sistemi ile taşımacılarımızın performansını sürekli takip ediyor, verdiğimiz eğitimlerle onların gelişimine katkıda bulunuyoruz. Hepsiexpress olarak taşıdığımız ürünlere gözümüz gibi bakıyor, alıcılara hızlı ve hasarsız teslimat yapıyoruz. Bu özenli yaklaşımımız bizi pazarda lider konuma taşıdı. Tüm bu farklılıklarımız sayesinde müşteri memnuniyeti oranımızın %99 olduğunu ifade etmekten memnuniyet duyuyorum. Hepsiexpress olarak e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren tüm markalara taşımacılık ve teslimat hizmeti vermeye hazırız." açıklamasında bulundu.

İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bursa ve İzmir’de hizmet veren Hepsiexpress, bu yıl 5 kat daha fazla büyümeyi hedefliyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.