Hepsiburada'dan Whatsapp Hamlesi

Türkiye'nin e-ticaret devi Hepsiburada, dünya genelinde yaygın kullanılan anlık mesajlaşma platformu Whatsapp üzerinden iletişime başladı.

Hepsiburada'dan Whatsapp Hamlesi

Türkiye'nin e-ticaret devi Hepsiburada, dünya genelinde yaygın kullanılan anlık mesajlaşma platformu Whatsapp üzerinden iletişime başladı.

20 Nisan 2019 Cumartesi 20:40
147 Okunma
Hepsiburada'dan Whatsapp Hamlesi

Dünya genelinde yaygın kullanılan anlık mesajlaşma platformu Whatsapp, Türkiye'nin e-ticaret devi Hepsiburada tarafından kullanılmaya başlandı. Firma, sabah 08.00'dan akşam 24.00'a kadar Whatsapp üzerinden hizmet verecek.

Firmanın, Whatsapp ile iletişim numarası ise 0850 252 40 00. 

Müşterilerine verdiği hizmetleri genişletmek ve kolaylaştırmak isteyen Hepsiburada, dünya genelinde yaklaşık her akıllı telefonu bulunanların kullandığı Whatsapp uygulamasına taşınıyor. E-ticaret platformu, yenilikçi bir hamle ile müşterilerini hem sevindirdi hem şaşırttı.

08.00–24.00 saatleri arasında 0850 252 40 00 numarasından Hepsiburada ile iletişime geçilebilir. Müşteriler, şikayetlerini ya da geri bildirimlerini artık Whatsapp üzerinden bildirebilecek.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Hepsiburada Müşteri Deneyimi Direktörü Göksu Tugay, "Türkiye’de dijital dönüşümün öncüsü Hepsiburada olarak müşterilerimizi daima işimizin odak noktasında tutuyoruz. Müşterilerimize bir yandan ürün çeşitliliğimiz ve teknolojik alt yapımızla kolay ve pratik alışveriş imkânı sunarken, öte yandan da onların alışveriş deneyimlerini sürekli iyileştirmeyi sürdürüyoruz. Bu kapsamda müşterilerimize sunduğumuz self-servis seçeneklerini çoğaltarak onlara hem daha kısa zamanda hem daha hızlı hem de kullanmayı en fazla tercih ettikleri yöntemle bize ulaşmalarına olanak tanıyoruz. Buradan yola çıkarak Türkiye’de e-ticarette bir ilk olan WhatsApp üzerinden müşteri hizmetleri servisimizi başlattık. Müşterilerimiz artık istedikleri ortamda, kolayca bize ulaşarak çözüm ya da yanıt bekledikleri noktalarda hizmet alabilecek." sözlerine yer verdi. 

Anahtar Kelimeler:
HepsiburadaWhatsAPP
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.