Mudanya Sahilinde Denetim

Mudanya Belediyesi ekipler, sahilde çadır kuran Suriyeliler ile uygun olmayan kıyafetle denize girenlere yönelik denetim yaptı.

Mudanya Sahilinde Denetim

Mudanya Belediyesi ekipler, sahilde çadır kuran Suriyeliler ile uygun olmayan kıyafetle denize girenlere yönelik denetim yaptı.

09 Haziran 2019 Pazar 12:16
1865 Okunma
Mudanya Sahilinde Denetim

Sahilde çadır kuran Suriyeliler ile uygun olmayan kıyafetle denize girenlere yönelik denetim yapan Mudanya Belediyesi ekipleri, dilenciler ve işportacılaro-ı da denetledi.

Mudanya Belediyesi, sahillerde zabıta ekiplerince denetim uygulaması gerçekleştirdi. Çalışma kapsamında, çadır kuran Suriyeliler ile işportacılar, uygunsuz kıyafetle denize girenler, dilenciler, at ve eşekle denize girenler ile vatandaşları rahatsız edenlere yönelik zabıta ekipleri denetim yaptı.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ise Twitter hesabından "Zabıta nöbette Suriyeliler giremiyor" başlıklı bir haberi paylaşarak şu ifadeleri kullandı:

"Hiç kimsenin başkalarını rahatsız etme, özgürlüğünü engelleme hakkı yoktur. Bizim çocuklarımız şehit olurken, analarımız ağlarken, ekonomimiz kötüye giderken onların zevki sefa içinde yaşamaları ve bizim insanımızı rahatsız etmelerine tahammül edemeyiz. Sahillerimizde oluşan uygunsuz görüntülere Zabıta ekiplerimiz tarafından anında müdahale edilmektedir. Yetki alanımızda olmamasına rağmen vatandaşlarımızdan gelen yoğun şikayetleri dikkate alarak sahilde çalışmalarımızı sürdürüyor ve ilgili birimleri göreve davet ediyoruz."

Anahtar Kelimeler:
Mudanya Belediyesi
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.
Avatar
fazlı 2019-06-13 08:46:49

Çadır olayını anlarız da bu uygunsuz kıyafet ne iş denize girmenin bir kıyafet kanunumu var yoksa chp nin insanları dizayn eden faşizmi hortladı da bizim mi haberimiz yok.