Karayollarının Üçüncü Günkü Durumu

Karayolları Genel Müdürlüğü, yapım ve onarım çalışmaları süren kesimlere ilişkin açıklama yaptı.

Karayollarının Üçüncü Günkü Durumu

Karayolları Genel Müdürlüğü, yapım ve onarım çalışmaları süren kesimlere ilişkin açıklama yaptı.

03 Ekim 2018 Çarşamba 08:52
87 Okunma
Karayollarının  Üçüncü Günkü Durumu

Yapım ve onarım çalışmaları süren kesimlere ilişkin açıklama yapan Karayolları Genel Müdürlüğü ulaşımın kontrollü sağlandığını bildirdi. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Şekerpınar-Gebze kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle 22.00-06.00 saatlerinde otoyolun İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım Çayırova Kavşağı'ndan D-100 yoluna yönlendiriliyor ve Gebze gişelerden tekrar otoyola katılım gerçekleştiriliyor.

Anadolu Otoyolu'nun Düzce-Kaynaşlı kavşakları 10-12. kilometrelerinde köprü çalışması nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşıma diğer istikametten iki yönlü izin veriliyorken, Milas-Yatağan yolunun 29-34. kilometrelerinde yapım çalışmaları yürütülüyor. Bu nedenle yolun sol tarafı ulaşıma kapatılarak trafik akışı diğer istikamete yönlendiriliyor.

Mersin-Adana devlet yolunun Serbest Bölge kesimi 0-3. kilometrelerindeki muhtelif çalışmalar nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyorken, Bursa Çevre Otoyolu'nun 4-5. kilometrelerinde (Turan Köy Kavşağı kesimi) heyelan ıslah çalışmaları sebebiyle Ankara-Bursa istikameti trafiğe kapatılacak. Bu kesimde trafik akışı diğer taşıma kolundan iki yönlü gerçekleştirilecek.

Anadolu Otoyolu'nun Kızılcahamam-Kahramankazan kavşakları 20-21. kilometrelerinde şerit daraltma yapılacak. Bu nedenle otoyolun Ankara-İstanbul istikameti ulaşıma kapatılarak, trafik akışı diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü devam ediyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.