Karayollarının Durumu Belirlendi (27 Haziran 2019 Yol Durumu)

Karayolları Genel Müdürlüğü, yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlere ilişkin açıklamada bulundu.

Karayollarının Durumu Belirlendi (27 Haziran 2019 Yol Durumu)

Karayolları Genel Müdürlüğü, yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlere ilişkin açıklamada bulundu.

27 Haziran 2019 Perşembe 09:16
252 Okunma
Karayollarının Durumu Belirlendi (27 Haziran 2019 Yol Durumu)

Yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlere ilişkin açıklamada bulunan Karayolları Genel Müdürlüğü, ulaşımın kontrollü sağlandığını duyurdu. Müdürlüğün buygünkü yol durum bültenine göre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde bakım, onarım ve asfalt yenileme çalışmaları başladı. Bu nedenle köprünün Avrupa-Asya yönü trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer yönden 2'şer şerit gidiş-geliş olarak gerçekleştiriliyor. Avrupa-Asya istikametindeki çalışmaların tamamlanmasının ardından köprünün Asya-Avrupa istikameti de trafiğe kapatılacak ve ulaşım diğer istikametteki 2'şer şeritten gidiş-geliş şeklinde devam edecek.

Kuzey Marmara Otoyolu'nun (3'üncü Boğaz Köprüsü dahil) Kınalı-Odayeri-Hasdal kavşakları sağ ve sol bağlantı yolları yapımı nedeniyle TEM Otoyolu'nun Hasdal Kavşağı kuzey ve güney taşıma yolunda emniyet şeridi trafiğe kapatılırken, TEM Otoyolu'nun Kurtköy-Pendik Tersane kavşakları bağlantı yolundaki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım, TEM bağlantı tüneli doğu tüpünden 2 şerit gidiş, 2 şerit geliş olarak sürdürülüyor.

Anadolu Otoyolu'nun Kaynaşlı Kavşağı ile D-100 ayrımı otoyol bağlantı kavşağındaki köprü çalışması nedeniyle Gümüşova-Bolu yolunun 33-34. kilometrelerinde İstanbul-Ankara yönü trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşım diğer istikametten iki yönlü devam ediyor. Kaynaşlı otoyol girişi de trafiğe kapatıldığından sürücüler Düzce girişine yönlendiriliyorken, Çivril-Denizli yolunun 5-6. kilometrelerindeki (Çıtak mevkisi) Büyük Menderes Köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Aksaray-Ortaköy yolunun 0-46. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyorken, Kırıkhan-Reyhanlı yolunun 2-39. kilometrelerindeki muhtelif kesimlerde yapılan üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Polatlı-Ankara yolunun 3-10. kilometrelerindeki üstyapı çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun Polatlı-Ankara istikameti ulaşıma kapatıldı. Bu kesimde ulaşım, Ankara-Polatlı istikametinden iki yönlü devam ediyorken, Kayseri-Niğde yolunun 31-36. kilometrelerindeki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun diğer bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Seydişehir-Akseki yolunun 21-37. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.