Rolls Royce Phantom Türkiye'de

Geçtiğimiz yıl Londra’da sergilenen Rolls-Royce Phantom bu yıl Türkiye’de de sergilendi.

Rolls Royce Phantom Türkiye'de

Geçtiğimiz yıl Londra’da sergilenen Rolls-Royce Phantom bu yıl Türkiye’de de sergilendi.

20 Şubat 2018 Salı 13:29
169 Okunma
Rolls Royce Phantom Türkiye'de

Geçtiğimiz yıl Londra’da sergilenen Rolls-Royce Phantom bu yıl Türkiye’de de sergilendi. Fiyatının 1 milyon 406 bin Euro olduğu öğrenilen aracın Türkiye ön siparişlerinin 2019 yılına kadar dolduğu öğrenildi. Phantom serisinin sekizinci modelinin tanıtım toplantısında konuşma yapan Rolls-Royce Motor Cars Avrupa Kurumsal İletişim Müdürü Frank Tiemann, aracı tasarlarken müşterilerin kişisel olası taleplerini göz önünde tuttuklarını belirterek, The Gallery adında bir kişiselleştirme özelliği ile aracı tasarladıklarını belirtti. Tamamı ile çağdaş ve yeni bir tasarım için yola çıktıklarını ifade eden Tiemann, bu konsep ile aracın ön panelinin 100 yıl sonra ilk defa yeniden yorumlandığını belirtti.

Türkiye’de düzenlenen araç lansmanının kendileri için heyecan verici olduğunu söyleyen Frank Tiemann, araca sahip olmak için en az 6 ay beklemek gerektiğini, çok fazla talep aldıklarını, özellikle Londra’da gerçekleştirilen lansman sonrası oldukça güzel geri dönüşler aldıklarını da belirtti. Araçların bugünler içerisinde müşterilere teslim edilmekte olduğunu belirten Frank Tiemann’ın konuşmasının ardından sözü Rolls-Royce Motor Cars Mühendislik Departmanı Genel Müdürü Andrew Monachan aldı. Monachan ise aracın özelliklerine değinerek tasarım ve yapım aşamasında aynı zamanda marka ve gelenekten hiç kopmadıklarını belirtti ve altı yıldır araç ile ilgili çalıştıklarını söyledi. Dünyanın en sessiz otomobilini yaratmak için yola çıktıklarını, ayrıca uydu destekli vites ile de aracı bir teknoloji harikası olarak tasarladıklarını belirtti.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.