TÜBİTAK Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK, alımı yapılacak 94 personel için kadroları açıkladı.

TÜBİTAK Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK, alımı yapılacak 94 personel için kadroları açıkladı.

15 Nisan 2019 Pazartesi 22:46
89 Okunma
TÜBİTAK Personel Alımı Yapacak

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) birimlerinden olan Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsünde (SAGE) 86 adet proje personeli, Ulusal Metroloji Enstitüsünde (TÜBİTAK UME) 4, Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsünde 1 (TÜBİTAK UZAY) ve Marmara Araştırma Merkezinde (TÜBİTAK MAM) 3 destek personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

TÜBİTAK Başkanlığı tarafından Resmi Gazete’de yayımlanmış olan ilana göre, SAGE bünyesi dahilinde görev yapmak için araştırmacı, teknisyen be teknik personel olmak üzere toplam 86 proje personeli işçi alımı yapılacak. Söz konusu ilan için ise son başvuru tarihi 6 Mayıs olarak açıklandı.

TÜBİTAK UME'ye 4, TÜBİTAK UZAY'a 1, TÜBİTAK MAM'a da 3 personel alımı yapılacak. Teknik ve destek personeli istihdamını kapsayan söz konusu ilan için de 19 Nisan tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

Anahtar Kelimeler:
TÜBİTAK
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.