Lotus'lar Caddebostan'da Sergilendi

Spor araba üretiminin prestijli markası Lotus Cars,Caddebostan'da Royal Motors tarafından showroom açılışını yaparak hız aracı tutkunlarının karşısına çıktı.

Lotus'lar Caddebostan'da Sergilendi

Spor araba üretiminin prestijli markası Lotus Cars,Caddebostan'da Royal Motors tarafından showroom açılışını yaparak hız aracı tutkunlarının karşısına çıktı.

09 Aralık 2017 Cumartesi 17:16
192 Okunma
Lotus'lar Caddebostan'da Sergilendi

Lüks marka araçların distribütörlüğünü yapan Royal Motors, yeni markası Lotus Cars Türkiye ile araç tutkunlarını sevindirdi. Özel araçlar üreten Lotus Cars, Türk tüketicilerin karşısına çıktı.

Caddebostan da yeni showroom ile açılışını yapan Royal Motors, Yönetim Kurulu Üyesi Hilal Aysal markayı Türkiye’ye getirmekten gurur duyduğunu belirterek, dünyaca ünlü araba markası Lotus’u müşterileriyle kavuşturmanın heyecan verici olduğunu belirtti. Royal Motors’un otomotiv sektöründe bilgisini ve tecrübesi ile birlikte müşterilerini daima memnun etmek istediklerini vurgulayan Aysal, showroom’un Lotus için Türkiye’ye geri dönüşü olduğunu belirtti. Lotus markasıyla uzun vadeli anlaşma yapmaktan dolayı memnun olduklarını ifade eden Aysal, başarının geleceğinden umutlu olduklarını ifade etti.

Otomotiv sektörünün prestijli markası Lotus’un Ortadoğu Bölge Müdürü Jonathan Stretton, yapılan bu önemli işin Royal Motors Lotus’un bir adımı olarak nitelerken, Royal Motors ile bir araya gelmenin Lotus ailesi olarak güzel bir adım olduğunu ifade etti. Spor arabalar üreten Lotus’un markanın kurucusu Colin Chapman’ın bıraktığı mirasa bağlı kalarak sürdürdüklerini belirten Stretton, bu zamana kadar geçen sürede araba sektöründe tasarım ve üretim alanında başarılar yakaladıklarını ifade etti. Üretilen araçlarda kullanılan şasinin, güçlü, sert, güvenli ve hafif olması diğer rakipleri tarafından kopyalandığını belirten Stretton, bu zamana kadar kimsenin bu seviyede üretim sağlayamadığını belirtti. Araçların kuvvetli, güçlü ve aynı zamanda sürüşte sağladığı rahatlığın diğer markalara kıyasla fark yarattığını belirtti.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.