Kolombiya Modeli'ne Ödül

Söz konusu model, örnek uygulama olarak tanıtılmaya devam edilecek.

Kolombiya Modeli'ne Ödül

Söz konusu model, örnek uygulama olarak tanıtılmaya devam edilecek.

09 Kasım 2018 Cuma 18:08
74 Okunma
Kolombiya Modeli'ne Ödül

Ticari atılımlar için genişletilmeye çalışılmakta olan sanayi üretimi, sektörel bazda bir takım değişiklikler içermekte olsa da, hemen hemen aynı anlayış doğrultusunda yürütülmeye çalışıldığı söylenebilir. Özellikle beyaz eşya üretimi açısından, son derece hızlı ve yüksek hacimli bir kapasiteye sahip bulunan ülkemiz sektör temsilcileri, genel olarak yurtdışına yönelik geliştirmiş oldukları ticari modeller ile de ses getirmeye başladı.

Son olarak, Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri Derneği (EVSİD) tarafından organize edilmekte olan Turkish Home & Kitchenware Cluster 1-2 URGE etkinliği kapsamında, Kolombiya’ya yönelik ticari model ile ön plana çıkmayı başaran ve Ticaret Bakanlığı tarafından da en iyi uygulama modelleri arasına girmiş olan EVSİD, bir ödül de kazanmış oldu. Söz konusu model, örnek uygulama olarak tanıtılmaya devam edilecek.  

Son Güncelleme: 09.11.2018 18:17
Anahtar Kelimeler:
ÖdülModelKolombiya
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.