Karayollarındaki Son Gelişmeler

Yurdun bazı bölümlerinde devam eden yapım ve onarım çalışmaları yüzünden ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayollarındaki Son Gelişmeler

Yurdun bazı bölümlerinde devam eden yapım ve onarım çalışmaları yüzünden ulaşım kontrollü sağlanıyor.

21 Şubat 2018 Çarşamba 09:54
132 Okunma
Karayollarındaki Son Gelişmeler

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Anadolu Otoyolu'nun Düzce ve Kaynaşlı kavşakları arasında başlanan köprü çalışmaları devam ediyor.  Çalışmalar nedeniyle yolun 11-12. kilometrelerinde iki istikamette de (İstanbul-Ankara ve Ankara-İstanbul) sol şeritler araç geçişlerine kapatıldı. Bu kesimde ulaşım 2'şer şeritten kontrollü şekilde yapılıyor.

İzmir-Aydın Otoyolu'nun Torbalı bağlantı noktası 1-2. kilometrelerinde Serbest Geçiş Sistemi kurma çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar nedeniyle 7 Mart'a kadar otoyolun İzmir-Aydın yönünde bant aktarması yapılarak, ulaşıma Torbalı istikametinde iki yönlü sağlanıyor.

Konya-Karaman yolunun 14. kilometresindeki Kaşınhanı Kavşağı'nda devam eden alt geçit çalışmaları yüzünden ulaşım servis yolundan gerçekleşiyor.

Doğankent-Torul yolunun 4-36. kilometrelerinde yer alan Günyüzü 2, Günyüzü 1, Elceğiz, Taşlıca, Kürtün, Özkürtün ve Kirazlık tünellerinde bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Söz konusu çalışmalar nedeniyle 28 Şubat'a kadar 08.00-17.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacak.

Yalova-İzmit yolunun Sanayi Köprülü Kavşağı'ndaki yapım çalışmaları yüzünden trafik servis yoluna veriliyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.