BISTEP için başvuru süreci başladı

Kurumsal Dönüşüm Programı BISTEP için başvuru süreci başladı.

BISTEP için başvuru süreci başladı

Kurumsal Dönüşüm Programı BISTEP için başvuru süreci başladı.

01 Kasım 2019 Cuma 12:33
88 Okunma
BISTEP için başvuru süreci başladı

Borsa İstanbul ve Koç Üniversitesi tarafından gelişme ve büyüme potansiyeli olan, gelecek vadeden şirketlere yönelik hazırlanan Kurumsal Dönüşüm Programı BISTEP'in üçüncüsü başlayacak. Programa katılım için son başvuru tarihi 8 Kasım olarak belirlendi. 

Borsa İstanbul'dan yapılan açıklamaya göre, Kurumsal Dönüşüm Programı ile şirketlerin sürdürülebilir büyümesi için gerekli kurumsal altyapının oluşturulması ve dönüştürülmesine katkı sağlanırken, program ortakları sayesinde alternatif finansman kaynakları ve uzun vadeli finansman olanaklarından yararlanma yolunda şirketlere değerli bir bakış açısı kazandırılıyor.

Öte yandan şirketlere en sağlıklı biçimde firma değerini nasıl artıracakları, ulusal ve uluslararası piyasalardaki rekabet koşullarıyla nasıl başa çıkabilecekleri konunun uzmanları tarafından uygulamalı olarak anlatılıyor.

Programa sınırlı sayıda şirket kabul ediliyor ve şirketlerin üst düzey yöneticilerinin katılımı esas alınıyor.

Program, şirketleri ilgilendiren konularda seminerlere katılma, şirkete özel birebir strateji danışmanlığı alma ve sermaye piyasaları aktörlerinin yanı sıra Türkiye'nin önemli şirketlerinin üst düzey yöneticileri ile bağlantı kurma fırsatı sunuyor.

Kurumsal Dönüşüm Programı BISTEP'in üçüncüsü için son başvuru tarihi 8 Kasım olup, "www.borsaistanbul.com/bistep" üzerinden detaylı bilgi edinilebiliyor.

BISTEP’E KİMLER KATILABİLİR?

Program interaktif olduğu ve şirketlere özel çözümler ürettiği için katılım sınırlıdır.

Kuruluşundan itibaren en az 3 takvim yılı geçmiş ve son hesap dönemine ait finansal tablolarına göre en az 10 milyon TL aktif büyüklüğü ya da net satış hasılatı olan şirketler başvurabilir.

Programa kabul edilen şirketlerin üst düzey yöneticilerinden programa aktif katılım konusunda taahhüt alınır.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.