''Yatırımlar Devam Edecek''

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

''Yatırımlar Devam Edecek''

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

11 Ağustos 2018 Cumartesi 19:11
115 Okunma
''Yatırımlar Devam Edecek''

Darende ilçesinde Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nun temel atma törenine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık,  burada vatandaşlara hitap etti.

Darende ilçesine 3 milyon lira tutarında yatırımın gerçekleştiğini belirten Çalık, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilçeye ayrı bir ilgisi olduğunu belirtti.

Çalık, her türlü olumsuzluğa karşı Türkiye'nin ayakta dimdik durduğunu belirterek, "Bugün ekonomik savaş açmış vaziyetteler. Ekonomik savaş açanlara inat, yatırımlara, hizmete devam edeceğiz. Türkiye'yi büyütmeye ve Malatyamızı büyütmeye Allah izin verirse devam edeceğiz. Dolar spekülatörlerinin, ekonomi savaşı açanların, Türkiye üzerinde hayal kuranların heveslerini 24 Haziran'da kursaklarında bıraktık. Bundan sonra da inşallah birliğimiz, dirliğimiz daim olur." diye konuştu.

Öte yandan törende konuşma gerçekleştiren bir diğer isim AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ise yatırımların hayırlı olmasını dileyerek, "Birileri bu ülkeyi bölmeye çalışıyor, birileri bu ülkeyi dize getirmeye çalışıyor, birileri bu ülkeye boyun eğdirmeye çalışıyor. İnşallah bu millet zoru başaracak ve ekonomik olarak Allah'ın izniyle boyun eğmeyeceğiz." ifadesini kullandı.

Konuşmaların ardından projelerin temel atma töreni gerçekleştirildi.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.