THY, Bir Günde 1360 Sefer Yaptı

Türk Hava Yolları, resmi Twitter hesabından 1 Haziran günü yaptıkları seferi açıkladı.

THY, Bir Günde 1360 Sefer Yaptı

Türk Hava Yolları, resmi Twitter hesabından 1 Haziran günü yaptıkları seferi açıkladı.

03 Haziran 2018 Pazar 15:14
84 Okunma
THY, Bir Günde 1360 Sefer Yaptı

Türk Hava Yolları, bir günde 1360 sefer gerçekleştirdi. Twitter hesabından açıklama yapan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 1 Haziran günü yaptığı sefer sayısını açıkladı.

Haziran ayına bereket ile giriş yapan Türk Hava Yolları (THY) yüzde 84,3 zamanında kalkış performansı kaydetti. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY’nin 1 Haziran günü bin üç yüz altmış sefer yaptığını duyurdu.

Müşterilerine her zaman konforlu bir uçuş sağlamayı hedefleyen Türk Hava Yolları (THY) zamanında, emniyetli ve konforla varacakları yerlere ulaştırıyor.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, “Haziran ayına iyi başladık. 1 Haziran Cuma günü toplam 1360 seferimizi, yüzde 84.3 zamanında kalkış performansı ile icra ettik. Sizleri THY olarak zamanında, emniyet ve konforla varacağınız yere ulaştırmaktan memnunuz. THY zamanında emniyet ve konforla" açıklamasında bulundu.

İstanbul Yeni Havalimanı açıldıktan sonra uçak filosunu ve çalışan sayısını arttıracak olan THY, döviz kurlarının yükselmesi neticesinde birçok pilotu kaybetti. Pilotların alımlarında boy kısaltımına giden ve alım seviyesini önlisansa düşüren THY, sektördeki hacmini daha da büyütecek.

Anahtar Kelimeler:
Türk Hava YollarıTwitter
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.