Taşeron Kadro Başvuru Sonuçlarını Açıklayan Son Kurumlar

Taşeron işçilerin merakla beklediği kadro listeleri güncellenmeye devam ediyor.

Taşeron Kadro Başvuru Sonuçlarını Açıklayan Son Kurumlar

Taşeron işçilerin merakla beklediği kadro listeleri güncellenmeye devam ediyor.

23 Şubat 2018 Cuma 15:59
222 Okunma
Taşeron Kadro Başvuru Sonuçlarını Açıklayan Son Kurumlar

Taşeron işçilerin merakla beklediği kadro listeleri güncellenmeye devam ediyor. Tespit komisyonunca incelenerek yayınlanan listelerin bazı kurumlar tarafından paylaşılmaya devam ettiği, kimi kurumlarca da tamamlandığı görüldü. Listede ismine rastlayamayan vatandaşların itiraz sürecinde son güne gelinmesi dışında edinilen bilgiler, kesin listenin ilanının bir hafta içerisinde tamamlanıp yayınlanacağı yönünde. Buna göre liste paylaşımı yapan kurumlar şöyle; İETT, Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü, TKDK, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü,  Ankara İl Sağlık Müdürlüğü, Tarım Bakanlığı, Malatya Belediyesi, Mezitli Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Yenimahalle Belediyesi, Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü, Dokuz Eylül Üniversitesi, Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü, Bayraklı Belediyesi, Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü, Isparta İl Sağlık Müdürlüğü, Dış İşleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, İzmir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, Konya Orman Bölge Müdürlüğü.

İtiraz süresinin bugün dolacak olmasından sonra yarından itibaren 2 Mart 2018 tarihine kadar ilgili kurumlar internet sitelerinden kesin listeleri yayınlayacaklar. İsmini kesin listede görenler için ise 3 Mart ve 22 Mart aralığı sınav süreci olacak. Aranılan niteliklerin ve koşulların sağlanması durumunda sınavda başarılı olanların 2 Nisan 2018 tarihine kadar topluca işçi kadrolarına geçişi gerçekleştirilecek.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.