Kebo, İstanbul Şubesini Açıyor

Ünlü restoran zinciri Kebo ülkedeki zincirlerini büyütüp sektördeki değerini arttırmaya devam ediyor. Kebo, bugün 13. şubesini İstanbul’da açıyor.

Kebo, İstanbul Şubesini Açıyor

Ünlü restoran zinciri Kebo ülkedeki zincirlerini büyütüp sektördeki değerini arttırmaya devam ediyor. Kebo, bugün 13. şubesini İstanbul’da açıyor.

31 Mart 2018 Cumartesi 11:29
318 Okunma
Kebo, İstanbul Şubesini Açıyor

“Kümeslerin Efendisi” adı ile bu yola 1996 yılında Antakya’da çıkan Kebo, 13. şubesini açmaya hazırlanıyor. Bugün İstanbul’a 13.şubesini açacak olan restoran zinciri Kebo, kalitesinden ödün vermeden daha da büyümeyi ve bu sene sonuna kadar şube sayısını 20’ye çıkarmayı hedefliyor.

Modern ve özgü tasarımı, yemeklerine koydukları özel baharatlar ve sunumda sundukları malzemeler ile müşteriyi tatmin eden Kebo, uygun fiyatlarla da müşterisinin cebini rahatlatıyor. Müşterinin arzusuna göre acı seviyesi ve malzeme seçeneği sunan Kebo, şimdiden piyasadaki varlığını göstermeye başladı.

Türkiye’deki global markalara rakip olma yolunda ilerleyen Kebo Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kıral, "Kendi çiftliğimizde özenle yetiştirdiğimiz tavuklarımız ve yine kendi tesislerimizde ürettiğimiz tamamen doğal ve son derece lezzetli soslarımızla bu durumu tersine çevireceğiz" açıklamasında bulundu.

Türkiye’nin eşsiz lezzetlere sahip olduğunu ve sağlıksız restoranların ülkede nam salmasına üzüntü duyduğunu bildiren Kıral, kendi ürünlerinin tamamen doğal olduğunu kaydetti.

31 Mart 2018 tarihinde 13. şubesini İstanbul’da açacağını bildiren Kebo’nun açılışında ünlü aktör Nuri Alço’da yer alacak.

Kebo, Antakya, Defne/Sümerler, Ankara/Kızılay, Ankara/Bahçelievler, Ankara/Tunalı, Ankara/Ankamal, Ankara/Cebeci, Mersin, İzmir/ Alsancak, İzmir/Bornova, Adana, İskenderun ve İstanbul olmak üzeri toplam 13 şubeye sahip.

Anahtar Kelimeler:
KeboIstanbulAntakya
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.
Avatar
Erkut Caglar 2018-04-09 18:03:43

Kebo'nun kendi tavuk ciftligi yok. Yanlis bilgi verilmis olabilir.