Bosch Türkiye Ticari Başkan Yardımcılığı’na Atama

Asuman Büyükyıldırım’ın Bosch Türkiye Ticari Başkan Yardımcılığı’na atandığı açıklandı.

Bosch Türkiye Ticari Başkan Yardımcılığı’na Atama

Asuman Büyükyıldırım’ın Bosch Türkiye Ticari Başkan Yardımcılığı’na atandığı açıklandı.

17 Nisan 2018 Salı 14:28
189 Okunma
Bosch Türkiye Ticari Başkan Yardımcılığı’na Atama

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Fakültesinden mezun olan Asuman Büyükyıldırım’ın Bosch Türkiye Ticari Başkan Yardımcılığı’na atandığı açıklandı.


Manisa’da 1992 tarihinde Bosch Termoteknik Fabrikasında ürün geliştirme departmanında kariyerine başlayan Asuman Büyükyıldırım’ın SAP Proje yöneticiliği, Almanya-Wernau’daki Termoteknik-Merkezi Satınalma bölümünde uzmanlık, Manisa Fabrikası Satınalma Direktörlüğü gibi alanlarda faaliyet gösterdiği de bildirildi.

Evli ve bir çocuk annesi olan Büyükyıldırım, 2010 yılı Haziran itibarıyla Almanya-Wetzlar’da yurt dışı görevlendirme kapsamında Termoteknik Bütçeleme ve Raporlama Bölüm yöneticiliği yaptığı, lokasyonlar arası üretim transferi proje yöneticiliği ve transfer gerçekleşene kadar bu lokasyonun fabrika müdürlüğünü yaptığı, Termoteknik ICO-Bilgi Koordinasyon bölümünde uluslararası yetkilendirme projesinin yöneticiliğini yaptığı açıklandı.

Türkiye’ye 2014 yılının Haziran ayında tekrar dönerek Bosch Endirekt Satınalma Türkiye Bölge Direktörlüğü görevine getirilen Asuman Büyükyıldırım’ın, 1 Nisan 2018 tarihinde Ticari Başkan Yardımcısı olarak atandığı açıklandı.

Büyükyıldırım’a disipliner olarak bağlı olacak yerler şu şekilde açıklandı:

Yönetim Muhasebesi, Tesis Yönetimi, İç Denetim, Kalite Yönetim Sistemleri ve Sürekli İyileştirme, Satış Risk Yönetimi ve Vergi departmanlarından doğrudan sorumlu olacak. Ayrıca İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre, Kurumsal Finans ve Muhasebe, Bilgi Teknolojileri, Global Dış Ticaret, Lojistik ve Endirekt Satınalma departmanları.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.