BDDK'dan Sert Açıklama

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) bankalarla toplantı yaptığı iddialarına sert çıktı.

BDDK'dan Sert Açıklama

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) bankalarla toplantı yaptığı iddialarına sert çıktı.

11 Ağustos 2018 Cumartesi 13:15
109 Okunma
BDDK'dan Sert Açıklama

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından gerçekleştirilen açıklamadan ulaşılan bilgilere göre kurumun yakından izlenen gelişmeler, dövizdeki kur yükselişi gibi nedenlerden ötürü bankalarla bir araya gelerek toplantı düzenleyip düzenlemeyeceğine dair paylaşımda bulunuldu.

Yapılan açıklamada yer alan ifadelere göre Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun bankalarla herhangi bir toplantısının bulunmadığına işaret edilirken, bu tür haberlerin de asılsız oldukları ve buna benzer haber yapanlarla ilgili ise alakalı mevzuat çerçevesinde yasal yollara başvurulacağının altı çizildi. Yapılan bu tür haberlere ise itibar edilmemesinin vurgulandığı açıklama ile kamuoyu bilgilendirildi.

Bankalarla toplantı yaptığına dair iddialara yalanlayan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun gerçekleştirdiği bu açıklama sonrasında ise içerisinde bulunulan ekonomik krize atıfta bulunacak bir toplantıya girişmeyeceği düşünülüyor.

Anahtar Kelimeler:
BDDKEkonomik Kriz
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.