Bakan Berat Albayrak'tan Londra Temasları

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Londra'da önemli ekonomik temaslar gerçekleştirdi.

Bakan Berat Albayrak'tan Londra Temasları

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Londra'da önemli ekonomik temaslar gerçekleştirdi.

04 Eylül 2018 Salı 10:28
67 Okunma
Bakan Berat Albayrak'tan Londra Temasları

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İngiltere’nin başkenti Londra’ya giderek burada finans çevreleri ile temaslarda bulunduğu bilgisine ulaşıldı. Finansal görüşmelerini birebir gerçekleştirdiği kaydedilen Bakan Berat Albayrak’ın, baş başa görüşmelerini gerçekleştirdiklerinin içerisinde İngiltere mevkidaşı ve Devlet Bakanının da olduğu belirtildi.

İngiltere Maliye Bakanı Philip Hammond ve Devlet Bakanı Sir Alan Duncan ile bir araya gelerek heyetler arası görüşmeler yapan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın, sonrasında ise dünyanın en büyük finans kuruluşlarının on bir başkan ve üst düzey temsilcileriyle ayrı görüşmeler gerçekleştirdiği öğrenildi.

Berat Albayrak’ın toplamda on beş trilyon dolar hacminde bir varlığı yönettiği bilinen firma başkanı ve yöneticileri ile yaptığı toplantıda ise Türkiye’nin ekonomik istikrar ile sağladığı on beş yıllık başarı hikayesini paylaştığı belirtildi. Bunun yanı sıra yeni dönemde daha güçlü bir stratejik plan ile ortaya koyacağı politikaları da detaylı olarak anlattığı izlenen Bakan Berat Albayrak, temaslarını tamamlar tamamlamaz Türkiye’ye dönecek.

Anahtar Kelimeler:
Berat AlbayrakLondra
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.