Avrupa Endeksleri İşlem Gününü Yükselişle Sürdürüyor

Avrupa borsaları gün boyu prim yaptı.

Avrupa Endeksleri İşlem Gününü Yükselişle Sürdürüyor

Avrupa borsaları gün boyu prim yaptı.

26 Temmuz 2018 Perşembe 16:20
110 Okunma
Avrupa Endeksleri İşlem Gününü Yükselişle Sürdürüyor

Yeni işlem gününe yükselişle başladığı kaydedilen Avrupa borsalarının gün sonuna doğru yükselişini devam ettiği görülüyor. Son güncellenen verilere göre Almanya’nın DAX endeksinde yüzde 1,51 oranında yukarı yönlü seyir görülürken, Euro Stoxx 50 endeksinin yüzde 1,00 oranında artış yaşadığı izleniyor.

Avusturya ise yüzde 0,57 oranında ATX endeksinde yükseliş gerçekleştiriyor. Belçika ise BEL 20 endeksinde yüzde 0,09 oranında değer kazanımı yaşarken, FTSE 100 Birleşik Krallık endeksinin gerilediği ve gerileme oranının ise yüzde 0,20 olduğu belirleniyor.

Fransa’nın CAC 40 endeksinde ise yakalanan yükselişin yüzde 0,47 oranında olduğu öğrenilirken, Hollanda’nın AEX endeksinin yüzde 0,16 oranında azalma yaşadığı bilgisine ulaşılıyor. İspanya ise IBEX 35 endeksinde yüzde 0,61 oranında yükseliş gerçekleştirirken, İtalya’nın FTSE MIB endeksinin kazandığı değerin yüzde 1,09 oranında olduğu bilgisine ulaşılıyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.