Avrupa Borsalarında Karışık Bir Seyir Hâkim

Avrupa borsaları işlem gününü yukarı yönlü bir seyirle açtı.

Avrupa Borsalarında Karışık Bir Seyir Hâkim

Avrupa borsaları işlem gününü yukarı yönlü bir seyirle açtı.

31 Temmuz 2018 Salı 11:54
103 Okunma
Avrupa Borsalarında Karışık Bir Seyir Hâkim

Avrupa borsalarının yeni işlem gününe yukarı yönlü seyirle başladığı görülüyor. Açılışın ardından şu anda ise endekslerde karışık bir seyrin hâkim olduğu görülüyor. Almanya’nın DAX endeksinde yatay bir seyir izlenirken, Euro Stoxx 50 endeksinin yakaladığı yükselişin yüzde 0,09 oranında olduğu bilgisine ulaşılıyor.

Avusturya ise ATX endeksinde yüzde 0,26 oranında yükseliş gerçekleştirirken, Belçika’nın BEL 20 endeksinde ise yüzde 0,37 oranında gerileme kaydediliyor. FTSE 100 Birleşik Krallık endeksinin ise yüzde 0,11 oranında yukarı yönlü seyri dikkat çekerken, Fransa’nın CAC 40 endeksinin yaşadığı gerilemenin yüzde 0,03 oranında gerçekleştiği bilgisine ulaşılıyor.

Hollanda AEX endeksinde yüzde 0,09 oranında değerlenirken, İspanya’nın IBEX 35 endeksindeki yükselişin yüzde 0,22 oranında olduğu öğreniliyor. Bununla birlikte İtalya ise FTSE MIB endeksinin de yüzde 0,61 oranında yukarı yönlü seyrine devam ettiği görülüyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.