Avrupa Borsaları Günü Karışık Kapatıyor

Avrupa borsaları günü karışık bir seyirle tamamlıyor.

Avrupa Borsaları Günü Karışık Kapatıyor

Avrupa borsaları günü karışık bir seyirle tamamlıyor.

26 Şubat 2019 Salı 21:54
57 Okunma
Avrupa Borsaları Günü Karışık Kapatıyor

Avrupa borsalarının işlem gününü tamamlarken karışık bir grafik çizdiği kaydediliyor. Son güncellenen verilere göre ise Almanya’nın DAX endeksinde yüzde 0,31 oranında yükselme olduğu öğrenilirken, Euro Stoxx 50 endeksinin ise yüzde 0,28 oranında değer kazanımı yaşadığı bilgisine ulaşılıyor.

Avusturya ise ATX endeksinde yüzde 0,02 oranında aşağı yönlü bir ivme kaydedildiği görülürken, Belçika’nın BEL 20 endeksinin yüzde 0,48 oranında ilerlediği belirleniyor. FTSE 100 Birleşik Krallık endeksinin yüzde 0,45 oranında azaldığı tespit edilirken, Fransa’nın CAC 40 endeksinin yüzde 0,13 oranında azalış yaşadığı izleniyor.

Hollanda ise AEX endeksinde yüzde 0,12 oranında yükseliş yaşıyor. İspanya’nın IBEX 35 endeksi yüzde 0,25 oranında yükselirken, İtalya’nın FTSE MIB endeksindeki değerlenmenin yüzde 0,11 oranında olduğu görülüyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.