Avrupa Borsaları Gerilemede

Avrupa borsaları işlem gününü değer kaybı ile sürdürüyor.

Avrupa Borsaları Gerilemede

Avrupa borsaları işlem gününü değer kaybı ile sürdürüyor.

02 Ekim 2018 Salı 12:55
109 Okunma
Avrupa Borsaları Gerilemede

Avrupa borsalarının gün içerisinde aşağı yönlü bir seyirle işlem görmekte olduğu kaydediliyor. Son güncellenen verilere göre ise Almanya’nın DAX endeksinde yüzde 0,89 oranında azalma olduğu öğrenilirken, Euro Stoxx 50 endeksinin ise yüzde 1,15 oranında değer kaybı yaşadığı bilgisine ulaşılıyor.

Avusturya ise ATX endeksinde yüzde 0,35 oranında aşağı yönlü bir grafik kaydedildiği görülürken, Belçika’nın BEL 20 endeksinin yüzde 0,76 oranında ilerlediği belirleniyor. FTSE 100 Birleşik Krallık endeksinin yüzde 0,58 oranında azaldığı tespit edilirken, Fransa’nın CAC 40 endeksinin yüzde 1,11 oranında azalış yaşadığı izleniyor.

Hollanda ise AEX endeksinde yüzde 1,05 oranında gerileme yaşıyor. İspanya’nın IBEX 35 endeksi yüzde 1,00 oranında azalırken, İtalya’nın FTSE MIB endeksindeki düşüşün yüzde 1,19 oranında olduğu görülüyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.