Avrupa Borsaları Gerileme Kaydediyor

Avrupa piyasalarında yeni işlem gününe karışık bir seyirle başlandığı izlendi.

Avrupa Borsaları Gerileme Kaydediyor

Avrupa piyasalarında yeni işlem gününe karışık bir seyirle başlandığı izlendi.

27 Haziran 2018 Çarşamba 14:15
110 Okunma
Avrupa Borsaları Gerileme Kaydediyor

Avrupa borsalarında yeni işlem gününe karışık bir seyirle başlandığı belirlendi. Son güncellenen verilere göre ise Almanya’nın DAX endeksinde yüzde 0,13 oranında bir yukarı yönlü seyir izlenirken, Euro Stoxx 50 endeksinin de aşağı yönlü yüzde 0,10 oranında bir grafik çizdiği görülüyor.

Avusturya ise ATX endeksinde yüzde 0,40 oranında azalma gösteriyor. Belçika’nın BEL 20 endeksi yatay seyirde çizgisine devam ederken, FTSE 100 Birleşik Krallık endeksinin de yüzde 0,30 oranında yükseliş yaşadığı öğreniliyor. Fransa ise CAC 40 endeksinde yukarı yönlü ivme kazanırken, CAC 40 endeksinin yüzde 0,22 oranında artış yaşadığı dikkatlerden kaçmıyor.

Hollanda ise AEX endeksinde yüzde 0,18 oranında yükseliş gerçekleştiriyor. İspanya ve İtalya endekslerinin ise karışık seyir gösterdiği bilgisine ulaşılırken, İspanya’nın IBEX 35 endeksinde yüzde 0,03 oranında an itibari ile gerilediği görülüyor. İtalya ise FTSE MIB endeksinde yüzde 0,02 oranında yükseliş yakaladığı belirleniyor.

Anahtar Kelimeler:
AvrupaEndeksEuro Stoxx 50
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.