Avrupa Borsaları Düşüşte

Avrupa borsalarının haftanın ilk işlem gününü kayıpla sürdürdüğü belirleniyor.

Avrupa Borsaları Düşüşte

Avrupa borsalarının haftanın ilk işlem gününü kayıpla sürdürdüğü belirleniyor.

24 Aralık 2018 Pazartesi 13:05
66 Okunma
Avrupa Borsaları Düşüşte

Avrupa borsalarının gün ortasında aşağı yönlü bir seyirle işlem görmekte olduğu kaydediliyor. Son güncellenen verilere göre ise Almanya’nın DAX endeksinde yüzde 0,21 oranında artış olduğu öğrenilirken, Euro Stoxx 50 endeksinin ise yüzde 0,02 oranında değer artışı yaşadığı bilgisine ulaşılıyor.

Avusturya ise ATX endeksinde yüzde 1,31 oranında aşağı yönlü bir ivme kaydedildiği görülürken, Belçika’nın BEL 20 endeksinin yüzde 0,39 oranında gerilediği belirleniyor. FTSE 100 Birleşik Krallık endeksinin yüzde 0,59 oranında azaldığı tespit edilirken, Fransa’nın CAC 40 endeksinin yüzde 0,92 oranında azalış yaşadığı izleniyor.

Hollanda ise AEX endeksinde yüzde 0,66 oranında düşüş yaşıyor. İspanya’nın IBEX 35 endeksi yüzde 0,59 oranında gerilerken, İtalya’nın FTSE MIB endeksindeki değerlenmenin yüzde 0,97 oranında olduğu görülüyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.