Avrupa Borsaları Düşüşte

Avrupa borsaları günü kayıpla sürdürüyor.

Avrupa Borsaları Düşüşte

Avrupa borsaları günü kayıpla sürdürüyor.

09 Kasım 2018 Cuma 12:24
106 Okunma
Avrupa Borsaları Düşüşte

Avrupa borsalarının haftanın son işlem gününü aşağı yönlü bir grafikle çizdiği kaydediliyor. Son güncellenen verilere göre ise Almanya’nın DAX endeksinde yüzde 0,53 oranında azalma olduğu öğrenilirken, Euro Stoxx 50 endeksinin ise yüzde 0,58 oranında değer kaybı yaşadığı bilgisine ulaşılıyor.

Avusturya ise ATX endeksinde yüzde 0,50 oranında aşağı yönlü bir ivme kaydedildiği görülürken, Belçika’nın BEL 20 endeksinin yüzde 0,37 oranında gerilediği belirleniyor. FTSE 100 Birleşik Krallık endeksinin yüzde 0,52 oranında azaldığı tespit edilirken, Fransa’nın CAC 40 endeksinin yüzde 0,64 oranında azalış yaşadığı izleniyor.

Hollanda ise AEX endeksinde yüzde 0,22 oranında değer kaybı yaşıyor. İspanya’nın IBEX 35 endeksi yüzde 0,71 oranında aşağı yönlü seyir izlerken, İtalya’nın FTSE MIB endeksindeki gerilemenin yüzde 1,03 oranında olduğu görülüyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.