Avrupa Borsaları Düşüşte

Avrupa borsalarının işlem gününü değer kaybı ile sürdürdüğü kaydediliyor.

Avrupa Borsaları Düşüşte

Avrupa borsalarının işlem gününü değer kaybı ile sürdürdüğü kaydediliyor.

05 Kasım 2018 Pazartesi 11:56
113 Okunma
Avrupa Borsaları Düşüşte

Avrupa borsalarının haftanın ilk işlem gününde  aşağı yönlü bir grafikle işlem görmekte olduğu kaydediliyor. Son güncellenen verilere göre ise Almanya’nın DAX endeksinde yüzde 0,08 oranında azalma olduğu öğrenilirken, Euro Stoxx 50 endeksinin ise yüzde 0,03 oranında değer kazanımı yaşadığı bilgisine ulaşılıyor.

Avusturya ise ATX endeksinde yüzde 0,53 oranında yukarı yönlü bir ivme kaydedildiği görülürken, Belçika’nın BEL 20 endeksinin yüzde 0,18 oranında düştüğü belirleniyor. FTSE 100 Birleşik Krallık endeksinin yüzde 0,19 oranında azaldığı tespit edilirken, Fransa’nın CAC 40 endeksinin yüzde 0,09 oranında azalış yaşadığı izleniyor.

Hollanda ise AEX endeksinde yüzde 0,03 oranında düşüş yaşıyor. İspanya’nın IBEX 35 endeksi yüzde 0,64 oranında yükselirken, İtalya’nın FTSE MIB endeksindeki azalmanın yüzde 0,45 oranında olduğu görülüyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.