Avrupa Borsaları Düşüşte

Avrupa borsaları gün ortasında düşüş ağırlıklı ivme kaydediyor.

Avrupa Borsaları Düşüşte

Avrupa borsaları gün ortasında düşüş ağırlıklı ivme kaydediyor.

06 Mart 2019 Çarşamba 12:59
61 Okunma
Avrupa Borsaları Düşüşte

Avrupa borsalarının gün ortasında karışık bir seyirle işlem görmekte olduğu kaydediliyor. Son güncellenen verilere göre ise Almanya’nın DAX endeksinde yüzde 0,33 oranında azalma olduğu öğrenilirken, Euro Stoxx 50 endeksinin ise yüzde 0,19 oranında değer kaybı yaşadığı bilgisine ulaşılıyor.

Avusturya ise ATX endeksinde yüzde 0,56 oranında aşağ9 yönlü bir ivme kaydedildiği görülürken, Belçika’nın BEL 20 endeksinin yüzde 0,92 oranında düşüş yaşadığı belirleniyor. FTSE 100 Birleşik Krallık endeksinin yüzde 0,01 oranında arttığı tespit edilirken, Fransa’nın CAC 40 endeksinin yüzde 0,23 oranında azalış yaşadığı izleniyor.

Hollanda ise AEX endeksinde yüzde 0,64 oranında kayıp yaşıyor. İspanya’nın IBEX 35 endeksi yüzde 0,11 oranında yükselirken, İtalya’nın FTSE MIB endeksindeki değerlenmenin yüzde 0,21 oranında olduğu görülüyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.