Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı

Avrupa borsalarının işlem gününü değer kaybı ile tamamladığı görülüyor.

Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı

Avrupa borsalarının işlem gününü değer kaybı ile tamamladığı görülüyor.

27 Şubat 2019 Çarşamba 22:49
38 Okunma
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı

Avrupa borsalarının işlem gününü tamamlarken düşüş ağırlıklı bir grafik çizdiği tespit ediliyor. Son güncellenen verilere göre ise Almanya’nın DAX endeksinde yüzde 0,46 oranında azalma olduğu öğrenilirken, Euro Stoxx 50 endeksinin ise yüzde 0,20 oranında değer kaybı yaşadığı bilgisine ulaşılıyor.

Avusturya ise ATX endeksinde yüzde 0,26 oranında yukarı yönlü bir ivme kaydedildiği görülürken, Belçika’nın BEL 20 endeksinin yüzde 0,25 oranında gerilediği belirleniyor. FTSE 100 Birleşik Krallık endeksinin yüzde 0,62 oranında azaldığı tespit edilirken, Fransa’nın CAC 40 endeksinin yüzde 0,26 oranında azalış yaşadığı izleniyor.

Hollanda ise AEX endeksinde yüzde 0,53 oranında gerileme yaşıyor. İspanya’nın IBEX 35 endeksi yüzde 0,17 oranında düşerken, İtalya’nın FTSE MIB endeksindeki değerlenmenin yüzde 0,19 oranında olduğu görülüyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.