Asya Borsaları Karışık Seyirde

Asya borsaları yeni işlem gününde karışık bir grafik çiziyor.

Asya Borsaları Karışık Seyirde

Asya borsaları yeni işlem gününde karışık bir grafik çiziyor.

28 Kasım 2018 Çarşamba 09:35
110 Okunma
Asya Borsaları Karışık Seyirde

Asya borsalarının haftanın ortasına gelindiğinde karışık bir grafik çizdiği görülüyor. Son güncellenen verilere göre ise Avustralya’nın S&P/ASX 200 endeksinde yüzde 0,06 oranında gerileme görülürken, Çin’in Shanghai endeksindeki yükselişin ise yüzde 0,97 oranında olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Endonezya’nın IDX Composite endeksinin yüzde 0,13 oranında azaldığı bilgisine ulaşılırken, Güney Kore’nin ise KOSPI endeksinde yüzde 0,42 oranında artış yaşadığı, KOSPI 50 endeksinin yüzde 0,48 oranında yukarı yönlü bir grafik çizdiği bilgisine ulaşılıyor.

Bunun yanı sıra Hindistan’ın Nifty 50 endeksinde yüzde 0,70 oranında değer kazanımı belirlenirken, Hong Kong’un Hang Seng endeksindeki yukarı yönlü grafiğin ise yüzde 1,25 oranında gerçekleştiği izleniyor. Son olarak Asya’nın ve Japonya’nın en önemli endekslerinden olan Nikkei 225 endeksinin ise hareketliliğinin yüzde 1,11 oranında ve yukarı yönlü olduğu belirleniyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.