Uplife Kadıköy'de Yeni Kampanya Başladı

Teknik Yapı, İstanbul Anadolu Yakası'ndaki Uplife Kadıköy'de yeni bir kampanya başlattı.

Uplife Kadıköy'de Yeni Kampanya Başladı

Teknik Yapı, İstanbul Anadolu Yakası'ndaki Uplife Kadıköy'de yeni bir kampanya başlattı.

30 Mart 2018 Cuma 18:52
116 Okunma
Uplife Kadıköy'de Yeni Kampanya Başladı

Son dönemlerin gözde yapı firmalarından Teknik Yapı, İstanbul Anadolu Yakası'ndaki Uplife Kadıköy'de yeni bir kampanya başlattı. Buna göre daire tamamlanana kadar firma, yatırımcısına nakit kira bedeli ödeyecek. Konutların teslim sürecine kadar ödenecek kira bedelleri ise aylık iki bin beş yüz liraya kadar çıkabilecek. Söz konusu kampanya kapsamında yüzde beşlik peşinat ve yüz aya varan vadeler ile yüzde sıfır faiz oranları kullanıma sunulmuş durumda. Öte yandan kredi kullanımları sırasında yüzde yirmilik de indirim mevcut.

Yüzde peşinat karşılığında on ikinci, yirmi dördüncü ve otuz altıncı aylarda yüzde onluk ara ödeme yapılan kampanyada, kalan miktar da altmış altı ay boyunca sıfır faizle kullanılabiliyor. ara ödemeler olmadan taksitli satın almalar için de yüzde yirmi peşinatı gözden çıkarmak gerekiyor. Projede yapılan kampanya gereği müşteriye özel kredi imkânları ve ödeme planları da bulunuyor.

Uplife Kadıköy'de toplamda sekiz yüz otuz lüks daire ile yirmi adet ticârî ünite bulunuyor. Lokasyon olarak son derece uygun bir konumda yer alan proje, aynı zamanda sosyal donatı anlamında da geniş imkânlara sahip. Bu bakımdan güvenlik hizmeti, kapalı otopark, fitness merkezi, sauna, kafe, yürüyüş alanları, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları ile park bulunuyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.