UNIVA Öğrenci Evlerinin Yeni Aşaması Başladı

Öğrencilerin daha kaliteli bir barınma sahasına kavuşmalarını amaçlayan UNIVA'da ikinci etap satışlar başladı.

UNIVA Öğrenci Evlerinin Yeni Aşaması Başladı

Öğrencilerin daha kaliteli bir barınma sahasına kavuşmalarını amaçlayan UNIVA'da ikinci etap satışlar başladı.

09 Kasım 2017 Perşembe 18:27
331 Okunma
UNIVA Öğrenci Evlerinin Yeni Aşaması Başladı

Sing of the City Avards 2016 ödüllerinde en iyi mimari tasarım ödülüne lâyık görülen Erkanlı Grup, ödülü kazandığı UNIVA projesinin ikinci etap satışlarına başladı.

Emlak sektöründe farklı bir anlayış benimseyen Erkanlı Grup, Sakarya’da bulunan UNIVA Öğrenci Evi Kampüsü’nün birinci etap satışlarını tamamlayarak ikinci etap satışlarının duyurusunu yaptı. İlk etap satışları, beş ayda tamamlanan bu ödüllü proje, toplamda sekiz yüzden fazla üniteden oluşuyor.

İkinci etabındaki taşınmaz satışının minimum bedeli 130 bin lira olarak belirlenen UNIVA’ya yatırımcılar büyük rağbet gösteriyor. Firma tarafından yapılan açıklama göre 2019’un sekizinci ayında tamamlanacak olan ikinci etap, 36 bin peşinat ve üç yıla kadar vâde seçenekleriyle de satışa sunuldu.

Projenin esas gayesi, öğrencilerin yaşam alanlarında kaliteli bir eşitlik fırsatı olan UNIVA, yatırımcıya da en yüksek oranlarda getiride bulunmaktadır. Adapazarı dâhilinde öğrencilerin barınma ihtiyaçlarının karşılandığı bu yeni model, Erkanlı Grup imzasını yaşıyor. İkinci etap için satışa sunulan ünitelerin, sekiz yılda kendini amorti ettiği göz önüne alındığında ülkemiz yatırımcı grafiğine göre son derece performanslı bir yapı izlendiğini gösteriyor.

Firma tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, ödüllü proje UNIVA’nın, başka İstanbul olmak üzere ülkenin diğer şehirlerinde de projelendirmesinin yapıldığı belirtildi. Buna göre bağımsız olarak satılacak üniteler, yatırımcılar tarafından satın alınabilecek ve öğrencilere kiralanabilecek.

Son Güncelleme: 09.11.2017 18:30
Anahtar Kelimeler:
Erkanlı GrupUniva
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.