Nuvo Dragos'ta Satışlar Başladı

Nuvo Dragos ismi verilen projede, aynı zamanda yüzde sıfır faizle yüz aya varan vadelerle de bir kampanya başlatılmış durumda.

Nuvo Dragos'ta Satışlar Başladı

Nuvo Dragos ismi verilen projede, aynı zamanda yüzde sıfır faizle yüz aya varan vadelerle de bir kampanya başlatılmış durumda.

14 Mart 2018 Çarşamba 18:59
80 Okunma
Nuvo Dragos'ta Satışlar Başladı

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Maltepe ilçesinde yer alan Dragos’ta, yeni bir proje tamamlandı. Nuvo Dragos ismi verilen projede, aynı zamanda yüzde sıfır faizle yüz aya varan vadelerle de bir kampanya başlatılmış durumda. Öte yandan peşin alımlarda dört yüz yirmi bin liraya konut alımı da mümkün. Projeden ev satın alan yatırımcılar, hemen taşınabiliyorlar. Mevcut kampanyada Katma Değer Vergisi de yüzde bire kadar çekilmşi durumda.  

Yapı tipi olarak 1+1, 2+1 ve 3+1 ile dubleks seçenekleri bulunan Nuvo Dragos Projesi’nde toplamda dokuz yüz doksan dokuz konut bulunuyor. Oldukça merkezî bir konumda yer alan proje, hem yatırım hem de konaklama olarak kullanılabiliyor. Projedeki 2+1 yapı tipindeki daireler iki bin lira ilâ üç bin beş yüz lira, 3+1 daireler iki bin yedi yüz elli lira ilâ dört bin beş yüz lira arasında kira getirisi sunuyor.

Sosyal donatı ve lokasyon olarak da oldukça güzide bir yerde bulunan proje, kara, hava ve deniz ulaşım hatlarının merkezinde yer alıyor. Buna göre İstanbul Anadolu Adalet Sarayı, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Koşuyolu Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Carrefour Maltepe Park AVM gibi noktalara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Anahtar Kelimeler:
Nuvo DragosMaltepe
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.