Nef Gayrimenkul, İki Günde Rekor Kırdı

2010 senesinde faaliyete başlayan Nef, Çekmeköy'de yaptığı projede iki gün içerisinde yüzlerce daire sattı.

Nef Gayrimenkul, İki Günde Rekor Kırdı

2010 senesinde faaliyete başlayan Nef, Çekmeköy'de yaptığı projede iki gün içerisinde yüzlerce daire sattı.

12 Aralık 2017 Salı 01:39
280 Okunma
Nef Gayrimenkul, İki Günde Rekor Kırdı

1992 tarihinde kurulan Timur Gayrimenkul bünyesinde 2010 senesinde faaliyete başlayan Nef, İstanbul Çekmeköy’de ortaya koyduğu ilk projesi olan Nef Çamlıtepe’nin, iki gün içerisinde satışı tamamlandı. Firma, Çekmeköy’de yapacağı ikinci proje olan Nef Ormantepe’nin de tanıtımını bir sene erkene çekmek zorunda kaldı. Nef Ormantepe, toplamda dört yüz dokuz konuttan oluşacak.

Tanıtım toplantısında konuşma yapan Nef firmasının İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Nef Çamlıtepe projesinin rekor kırdığını belirterek, alıcıların kendilerine duyduğu güvenlerini boşa çıkarmayacağını açıkladı. Lansman toplantısında konuşma yapan diğer isim de Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin de, yapılacak projenin Özyeğin Üniversitesi’ne komşu olacağını ve ortaklaşa olarak bu projenin yapımında boy gösterecekleri için mutlu olduklarını beyan etti. Lansman toplantısında konuşan isimler, projenin Türk ekonomisine de ciddi katkılarda bulunacağını ve bu şekilde başarılı projelerin devamının geleceğini belirttiler.

Nef, 2014 senesinden beri konut sektöründe tek lider konumunda bulunuyor. Firma, kuruluşundan itibaren meydana getirdiği yirmi sekizinci projesi ile iki günde dört yüz doksan yedi tane konut satmış ve rekor kırmıştı. Bu rekoru noter huzurunda onaylatan Nef, Çekmeköy’ün İstanbul için yeni bir merkez olacağı kanısında. Firma, Çekmeköy üzerinde yeni projeler de yapacağını açıklayarak, mevcutta projesi hazır olan çalışmaların daha evvel bir tarihe çekildiğini duyurdu.

Son Güncelleme: 12.12.2017 01:41
Anahtar Kelimeler:
GazzeIsrailFilistin
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.