CNR Emlak Zirvesi'nin 2'incisi Düzenlenecek

2’incisi düzenlenecek olan CNR Emlak Zirvesi’ne konut sektöründe boy gösteren birçok firma yer alacak.

CNR Emlak Zirvesi'nin 2'incisi Düzenlenecek

2’incisi düzenlenecek olan CNR Emlak Zirvesi’ne konut sektöründe boy gösteren birçok firma yer alacak.

02 Kasım 2017 Perşembe 20:35
195 Okunma
CNR Emlak Zirvesi'nin 2'incisi Düzenlenecek

İstanbul Yeşilköy’de düzenlenecek olan emlak zirvesinde sektörde boy gösteren birçok önemli firma katılım gösterecek. Zirvenin 9 Kasım tarihinde düzenleneceği belirtildi.

Zirvenin geçen sene olduğu gibi bu sene de ev sahipliğini CNR Holding üstlenecek. Türkiye’deki mevcut emlak sektörünün uluslararası piyasalarda nasıl tanıtılacağına ilişkin faaliyetlerin de görüşüleceği zirvede emlak sektörü kapsamında uzman kişiler yer alacak. Zirve gerçekleşmeden önce yapılacak olan buluşmaya Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan da katılım gösterecek.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan birçok yetkili ismin katılacağı zirvede, Türk emlak sektörüne ilişkin önemli değerlendirmelerin yanı sıra, birçok önemli konu da ele alınacak.

Yeşil binalar konusunda önemli eserlere imza atan Jerry Yudelson’un konferans yolu ile katılacağı zirvede, interaktif görüşme gerçekleştirilecek.

CNR yetkililerinden Şenel’in de katılım göstereceği basın toplantısında, zirve öncesinde zirveye dair önemli açıklamalar yapılacak. Basın açıklamasının, zirvenin gerçekleşeceği gün yapılacağı bildirildi.

Fuarın kapıları 26 Kasım tarihinde açılacakken, zirvenin ise 9 Kasım tarihinde yapılacağı ifade edildi. Intercontinental otel’de gerçekleşecek olan zirve saat sabah 09:30’da başlayacak. Sabah saatlerinde kayıt ve kahvaltı ile başlayacak olan etkinlik Bosphorus 1.odada yapılacak. Basın toplantısı ise 1 saat sonra yani 10:30’da Bosphorus 2.odada gerçekleşecek.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.