Çengelköy'e Lüks Konutlar İnşa Edilecek

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bulunan en nezih semtlerden biri olan Çengelköy'de yeni bir proje hayata geçiriliyor.

Çengelköy'e Lüks Konutlar İnşa Edilecek

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bulunan en nezih semtlerden biri olan Çengelköy'de yeni bir proje hayata geçiriliyor.

16 Nisan 2018 Pazartesi 22:18
85 Okunma
Çengelköy'e Lüks Konutlar İnşa Edilecek

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bulunan en nezih semtlerden biri olan Çengelköy'de yeni bir proje hayata geçiriliyor. Buna göre Omran Holding'in imzasını taşıyan projenin geliştirmesi de Bekataş Yapı Anonim Şirketi tarafından gerçekleştirilecek. Lüks konut projesi konumundaki Kasr-ı Âlâ, toplamda altı bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde yapılacak. Önümüzdeki senenin ağustos ayında tamamlanması öngörülen proje, toplamda iki yüz milyon liralık yatırım ile hayata geçiriliyor.

Toplamda yetmiş beş konutun yer alacağı projede beş blok bulunacak. 2+1, 3+1 ve 4+1  ile çatı ve bahçe dubleksi şeklindeki yapı tiplerinden oluşan konutların büyüklükleri de seksen metrekare ile üç yüz metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıca lansmana özel yüzde on beş oranında indirimler ile satışa sunulan projede metrekare fiyatları da on iki bin beş yüz liradan başlıyor. Konutların fiyatları en az bir milyon lira olarak satışa sunulacak olan Kasr-ı Âlâ Projesi'nde banka kredisi kullanma imkânı da sunulacak.

Projede geniş sosyal donatı imkânlarının yanı sıra lokasyon anlamında da önemli nitelikler bulunmaktadır. Bu bağlamda iki adet kapalı yüzme havuzu, yedi gün yirmi dört saat güvenlik, kapalı otopark, gezi alanları, kapalı çocuk oyun alanları ve sauna ile SPA gibi sosyal alanlar projede yer almaktadır.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.