Ran Neu-Ner’den Bitcoin Yatırımı Açıklaması

Kripto para piyasası belirleyicisi Bitcoin’in en köklü yatırımcılarından Ran Neu-Ner, Bitcoin fiyatının daha da düşmesini tahmin ediyor.

Ran Neu-Ner’den Bitcoin Yatırımı Açıklaması

Kripto para piyasası belirleyicisi Bitcoin’in en köklü yatırımcılarından Ran Neu-Ner, Bitcoin fiyatının daha da düşmesini tahmin ediyor.

14 Haziran 2018 Perşembe 10:24
77 Okunma
Ran Neu-Ner’den Bitcoin Yatırımı Açıklaması

Son dönemlerdeki düşüş eğilimi sürdüren ve yatırımcısına bir hayli kaybettiren kripto para piyasası belirleyicisi Bitcoin’in düşüş eğiliminin yakın zamanda da sürmesini bekleyen Bitcoin’in en köklü yatırımcılarından Ran Neu-Ner, Bitcoin’in henüz daha dibe vurmadığının da altını çizdi.

Bitcoin fiyatlarındaki düşüşü hem öngören hem de yatırım yapılması için tam zamanı olduğunu belirten Bitcoin yatırımcısı Ran Neu-Ner, Bitcoin’in uzun vadeli değerine inananlar için, Bitcoin satın almak veya tutmak için hala iyi bir zaman olduğunu belirtti.

OnChain Capital’in kurucusu olan Neu-Ner, Bitcoin için sıradaki seviyenin 6.250 dolar olduğunu, Bitcoin fiyatının bu seviyenin altında kalması halinde 5.900 doları test etmesini bekleyebildiklerini, yatırımcıların izleyeceği önemli bir seviyenin 5.000 dolar olduğunu, madencilerin dikkat ettiği ve “Para gerçekten tutmaya değer mi?” dediği nokta işte burası olduğunu, yaklaşık 5.000 dolardan eğer bir dönüş yapmazsa o zaman madencilikte çok farklı bir oyun görebileceklerini bildirdi.

Geçtiğimiz Pazar günü sadece 1 saat içerisinde 500 dolar düşerek 6,700 dolar seviyesinin altına düşen Bitcoin, bu değerle son 2 ayın en düşük seviyesine ulaşmıştı. Oldukça değer kaybeden kripto para piyasası belirleyicisi Bitcoin, 10 Nisan’dan bu yana gördüğü en düşük seviyede bulunuyor.


Bitcoin fiyatı Pazar günü yalnızca bir saat içerisinde 500 dolarlık bir düşüş yaşayarak 6.700 doların altına kadar düştü. Bitcoin bu şekilde son iki ay içerisindeki en düşük seviyesini de görmüş oldu. CoinDesk’in Bitcoin Fiyat Endeksi’ne göre dünyadaki en büyük kripto para birimi olan Bitcoin bugün 6.647 dolar seviyesine kadar geriledi. Bu seviyeler lider kripto para biriminin 10 Nisan’dan bu yana gördüğü en düşük seviyeler.

Anahtar Kelimeler:
Ran NeuBitcoin
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.