Euro, Haftaya Hareketli Başladı

Euro kurunun, yeni işlem haftasına 6,19 lira bandında başladığı tespit ediliyor.

Euro, Haftaya Hareketli Başladı

Euro kurunun, yeni işlem haftasına 6,19 lira bandında başladığı tespit ediliyor.

05 Kasım 2018 Pazartesi 09:02
85 Okunma
Euro, Haftaya Hareketli Başladı

Euro kurunun yeni işlem haftasının ilk gününe başlarken gece boyunca sürdürdüğü oynaklığını ve dalgalı seyrini koruduğu tespit ediliyor. Sabah saatlerine karşı 6,21 lira bandında seyir izlediği öğrenilen Euro kurunun bu bant üzerine yakaladığı sıçramalarda izlediği en yüksek değerin ise 6,21 lira seviyenin üst sınırları olduğu öğreniliyor. Sabah sekiz sularından sonra gerilediği kaydedilen Euro kurunun, 6,19 lira bandından işlem görmeye başladığı ve şu anda seyrini bu yönde sürdürdüğü görülüyor.

Son güncellenen bilgilere istinaden şu anda yüzde 0,05 oranında değer kazanmaya devam ettiği belirlenen Euro kurunun an itibari ile serbest piyasada alış esnasında 6,1876 liradan işlem gerçekleştirdiği kaydedilirken, satış esnasında yakaladığı değerin ise 6,1968 lira olduğu tespit ediliyor.

Euro kurunun bugün işlem günü süresince dalgalı bir grafik çizmeye devam edeceği uzmanlar ve ekonomistler tarafından ön görülüyor.

Anahtar Kelimeler:
Euro
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.