Euro Güne Oynak Bir Grafikle Başladı

Euro kurunun yeni işlem gününe oynaklığını koruyarak başladığı öğreniliyor.

Euro Güne Oynak Bir Grafikle Başladı

Euro kurunun yeni işlem gününe oynaklığını koruyarak başladığı öğreniliyor.

13 Şubat 2019 Çarşamba 08:33
87 Okunma
Euro Güne Oynak Bir Grafikle Başladı

Euro kurunun yeni işlem gününe belirsiz, oynak fakat birbirine yakın değer ve banttan başladığı bir grafik çizerek başladığı kaydediliyor. Haftanın ortasına ulaşıldığında günlerdir yükseliş ağırlıklı işlem gördüğü belirlenen Euro kurunun, gece yarısından itibaren 5,95 lira bandı ile 5,96 lira bandı aralığında sürekli gel gitler yaşadığı tespit ediliyor.

Son güncellenen bilgilere istinaden şu anda yüzde 0,01 oranında değer kazanmaya devam ettiği belirlenen Euro kurunun an itibari ile serbest piyasada alış esnasında 6,9467 liradan işlem gerçekleştirdiği kaydedilirken, satış esnasında yakaladığı değerin ise 5,9545 lira olduğu tespit ediliyor.

Euro kurunun bugün işlem günü süresince izleyeceği hareketliliğin piyasaları nasıl tetikleyeceğinin de kaydedileceği ifade ediliyor. Bunun yanı sıra Euro kurunun ulaşabildiği en yüksek değerin ise yine 5,96 lira sınırı olduğu ve oynaklığın sürdüğü görülüyor.

Anahtar Kelimeler:
Euro
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.