Euro Gün Ortasını Düşüşle Sürdürüyor

Euro kurunun gün ortasında kayıp yaşamayı sürdürdüğü belirleniyor.

Euro Gün Ortasını Düşüşle Sürdürüyor

Euro kurunun gün ortasında kayıp yaşamayı sürdürdüğü belirleniyor.

08 Şubat 2019 Cuma 12:46
100 Okunma
Euro Gün Ortasını Düşüşle Sürdürüyor

Euro kurunun yeni işlem gününde ve işlem haftası sona ererken gerilediği tespit ediliyor. Açılışından itibaren oynaklığını ve düşüşünü korumaya çalıştığı izlenen Euro kurunun, İngiltere’deki Brexit sürecinin de etkisiyle ön görülemez bir ivme kaydettiği belirleniyor. Bugün ise sabah saatlerinde önce düşüş yakaladığı görülen sonrasında ise dalgalı bir seyirle gün ortasını yakaladığı izlenen Euro kurunun, gün ortasını kayıpla geçirmekte olduğu tespit ediliyor.

Son güncellenen bilgilere istinaden şu anda yüzde 0,41 oranında değer kaybetmeye devam ettiği belirlenen Euro kurunun an itibari ile serbest piyasada alış esnasında 5,9520 liradan işlem gerçekleştirdiği kaydedilirken, satış esnasında yakaladığı değerin ise 5,9538 lira olduğu tespit ediliyor.

Euro kurunun bugün işlem günü süresince belirsiz bir grafik çizmeye devam edeceği uzmanlar ve ekonomistler tarafından ön görülürken tüm hafta bazında ise Euro dalgasının yine dengesiz olduğu be Avrupa’daki hareketliliğin etkisi ile yatırımcısını endişelendirdiği kaydediliyor.

Anahtar Kelimeler:
Euro
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.