Euro Gün Ortası Yükselişinde

Euro kurunun haftanın ilk gününde öğle saatlerini yükselişle sürdürdüğü belirleniyor.

Euro Gün Ortası Yükselişinde

Euro kurunun haftanın ilk gününde öğle saatlerini yükselişle sürdürdüğü belirleniyor.

11 Şubat 2019 Pazartesi 12:44
96 Okunma
Euro Gün Ortası Yükselişinde

Euro kurunun yeni işlem gününe yukarı yönlü bir grafik çizerek devam ettiği kaydediliyor. Gece yarısından itibaren öncelikle yükseliş ağırlıklı bir tablo ortaya çıkaran Euro kurunun, sonrasında saat sabah on sularında azalarak 5,94 lira bandının üzerinden işlem gördüğü belirlenirken, ilerleyen saatlerde ise gün ortasına kadar kademeli bir yükselişle 5,97 lira sınırına yaklaştığı kaydediliyor.

Son güncellenen bilgilere istinaden şu anda yüzde 0,34 oranında değer kazanmaya devam ettiği belirlenen Euro kurunun an itibari ile serbest piyasada alış esnasında 5,9655 liradan işlem gerçekleştirdiği kaydedilirken, satış esnasında yakaladığı değerin ise 5,9679 lira olduğu tespit ediliyor.

Euro kurunun büyük tabloda yakaladığı dalgalı seyrin haftanın ortasına kadar süreceği bugün ise işlem gününü 5,97 ile 5,96 lira aralığında tamamlayacağı ön görülüyor.

Anahtar Kelimeler:
Euro
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.