Dolar Öğle Saatlerinde Prim Yaptı

Amerikan dolarının gün ortasında değerlenmeye devam ettiği görülüyor.

Dolar Öğle Saatlerinde Prim Yaptı

Amerikan dolarının gün ortasında değerlenmeye devam ettiği görülüyor.

12 Şubat 2019 Salı 12:39
22 Okunma
Dolar Öğle Saatlerinde Prim Yaptı

Amerikan dolarının yeni işlem haftasının ikinci gününde ve öğle saatlerinde yükseliş ağırlıklı bir grafik çizmeyi sürdürdüğü kaydediliyor. Açılışından itibaren dalgalı ve belirsiz bir tablo ortaya koyduğu izlenen  dolar kurunun, bu süreç içerisinde çekilebildiği en düşük seviyenin 5,26 lira sınırı olduğu tespit edilirken, ulaşabildiği en yüksek seviyesinin ise 5,29 lira sınırı olduğu bilgisine ulaşılıyor.

Son güncellenen verilere göre ise şu anda yüzde 0,21 oranında yukarı yönlü seyir izlediği kaydedilen dolar kurunun, öğle saatlerinde ve gün ortasında alış esnasında serbest piyasa bazında 5,2840 liradan işlem gördüğü, satışının ise 5,2859 liraya kadar ulaştığı öğreniliyor. Yeni işlem haftasına yükseliş ağırlıklı başladığı yakalanan Amerikan dolarının uzmanların ön görüsüne istinaden oynaklığını gün boyunca devam ettireceği vurgulanıyor.

Amerikan dolarının hafta başından itibaren genel çerçevede yukarı yönlü bir ivme kaydetmekte olduğu belirtilirken, işlem haftası boyunca bu çerçeveden fazla uzaklaşmayacağı açıklanıyor.

Anahtar Kelimeler:
Dolar
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.