Dolar, Günü Yükselişle Sürdürüyor

Dolar, işlem gününü yükseliş odaklı bir grafik çizerek sürdürüyor.

Dolar, Günü Yükselişle Sürdürüyor

Dolar, işlem gününü yükseliş odaklı bir grafik çizerek sürdürüyor.

04 Eylül 2018 Salı 13:06
80 Okunma
Dolar, Günü Yükselişle Sürdürüyor

Amerikan dolarının yeni işlem haftasının ikinci gününde ve öğle saatlerinde dalgalı ve yükseliş odaklı bir grafikle dikkat çektiği izleniyor. Gece yarısından itibaren sabah saatlerine kadar 6,58 lira ile 6,63 lira bandında yatay bir grafik çizdiği belirlenen dolar kurunun, sabah dokuz sularından itibaren yükselişine ağırlık verdiği ve gün ortasında ise en yüksek seviyesine ulaştığı kaydediliyor. En yüksek seviyesinde 6,73 lira bandını aştığı izlene kurun, gün sonuna kadar nasıl bir banttan işlem göreceği takip edilecek.

Son güncellenen verilere göre ise şu anda yüzde 0,93 oranında yukarı yönlü seyir izlediği kaydedilen dolar kurunun, gün ortasında alış esnasında 6,6951 liradan işlem gördüğü, satışının ise 6,7004 liraya kadar ulaştığı izleniyor. Yeni işlem haftasını yükseliş ağırlıklı sürdürdüğü yakalanan Amerikan dolarının uzmanların ön görüsüne istinaden yükselişini tüm haftaya yayacağı zaman zaman ise dalgalı bir gerileme kaydedeceği belirtiliyor.

Anahtar Kelimeler:
Dolar
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.