Dolar, Güne Kayıpla Başladı

Amerikan doları haftanın son işlem gününe değer kaybı ile başladı.

Dolar, Güne Kayıpla Başladı

Amerikan doları haftanın son işlem gününe değer kaybı ile başladı.

12 Ekim 2018 Cuma 10:04
62 Okunma
Dolar, Güne Kayıpla Başladı

Amerikan dolarının haftanın son işlem gününde ve sabah saatlerinde aşağı doğru bir grafikle işlem görmekte olduğu öğreniliyor. Gece yarısından itibaren sabah saatlerine kadar önce 5,92 lira bandında yatay bir grafik çizdiği izlenen dolar kurunun, sabah sekiz sularında yükselerek 5,95 lira bandına tırmandığı, sonrasında ise yeniden değer kaybına yöneldiği belirleniyor. Kurun, en düşük seviyesinde 5,87 lira seviyesine kadar çekildiği görülürken, gün içerisinde gerçekleşecek olan Brunson davası esnasında dövizdeki hareketliliğin takip edileceği ve gündemin döviz yükselişini tetikleyeceği ön görülüyor.

Son güncellenen verilere göre ise şu anda yüzde 0,03 oranında yukarı yönlü seyir izlediği kaydedilen dolar kurunun, güne başlarken alış esnasında 5,9151 liradan işlem gördüğü, satışının ise 5,9190 liraya kadar ulaştığı izleniyor.

Anahtar Kelimeler:
Dolar
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.